Архів новин за 8.02.2014

В Палаці дитячої та юнацької творчості вшановували воїнів-інтернаціоналістів

Тут провели вже традиційний захід з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. Танцювальні та вокальні колективи продемонстрували ветеранам війни свої творчі здобутки.

8 лютого 2014, 16:44

2013-й запам'ятається медикам як рік структурних перетворень

На Полтавщині упорядковували мережу лікувально-профілактичних закладів, відкривали амбулаторії сімейної медицини, створювали єдину систему надання екстренної медичної допомоги. Насправді ж реформування галузі розпочалося ще кілька років тому, нині ж вже помітні результати проведеної роботи. Про них, а також плани на майбутнє йшлося на розширеній колегії Департаменту охорони здоров'я області.

8 лютого 2014, 16:46

Частина виносної реклами у Полтаві розміщена без відповідних документів

Кожен підприємець намагається якомога яскравіше презентувати свій товар споживачеві. Для цього використовуються найрізноманітніші методи. Один із таких - розміщення переносних залізних конструкцій, які слугують вказівником в той чи інший заклад. Але далеко не всі підприємці Полтави мають необхідні на таку рекламу дозволи.

8 лютого 2014, 16:46

Білорусько-українська письменниця Інна Снарська презентувала нову збірку поезій

Білорусько-українська письменниця та журналістка Інна Снарська, відома у Полтаві також на прізвище Дідик, презентувала нову збірку поезій. Книжка «Від серця до серця дорога» складається з трьох головних розділів під символічними назвами та написана білоруською мовою. Про що вона, знають наші журналісти.

8 лютого 2014, 16:52

Сотні людей із районів Полтавщини сьогодні взяли участь у зборах Народної ради області

Цієї суботи у сесійній залі обласної ради, яку понад два тижні тому зайняли майданівці, відбулися збори Народної ради Полтавщини. Участь у них взяли прихильники майдану з різних районів області. Міжфракційну групу «Народна рада» створили і в обласній раді. До її складу увійшли депутати опозиційних сил. Цього разу на зустріч з людьми прийшов й голова Полтавської облради Іван Момот. Про що намагалися домовитися представники влади і майдану, знають наші кореспонденти.

8 лютого 2014, 16:58

Полтавські стоматологи за результатами конкурсу – кращі в Україні

Напередодні професійного свята в начальному профільному закладі пройшов традиційний конкурс «Шлях у світ майстерності». Цього року він проходить вп'ятнадцяте.

8 лютого 2014, 17:35

Як відомо, у медалі завжди є дві сторони

Сторону діючої влади цього дня теж відстоювали на майдані. Мітингувальників з прапорами Партії регіонів було в рази більше, ніж європікетувальників. Перед тисячами людей виступили звичайні мешканці області: вчителі, спортсмени, посадовці. Мітинг під назвою «Збережемо Україну» відвідала і наша знімальна група.

8 лютого 2014, 20:53

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію