Архів новин за 5.02.2014

4 лютого міжнародна спільнота відзначила День боротьби з раком

Ця дата - нагода розповісти про проблеми онкології та розвіяти міфи про це захворювання. Солідарні з пацієнтами із онкологічною патологією громадяни різних країн вирішили прожити 2014-й під гаслом «розвій міфи». Хоч і маленький, але крок у цьому напрямку роблять і члени полтавської громадської організації «В гармонії з життям». Це жінки, які перенесли рак репродуктивних органів та молочних залоз. Оговтавшись після болісних медичних процедур та операцій, вони допомагають іншим повернутися до повноцінного життя.

5 лютого 2014, 17:13

70 вихованців Полтавського міського центру позашкільної освіти відзначили як кращих з кращих

У закладі вперше провели свято «Крок до успіху», під час якого найактивніших учасників конкурсів та фестивалів різних рівнів нагородили грамотами та подяками. Таке відзначення хочуть зробити традиційним, аби діти, які відвідують гуртки, мали більше стимулу для творчості.

5 лютого 2014, 17:14

Органи Міндоходів області минулоріч надали 135 тисяч послуг платникам податків

Близько 135 тисяч послуг платникам податків було надано минулого року у Центрах обслуговування, які функціонують при Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області. А ще у 2013 збільшилася кількість платників єдиного внеску. Ними стали майже 6 тисяч підприємців.

5 лютого 2014, 17:15

Обласні чиновники підсумували, наскільки вдалося полтавців забезпечити житлом у 2013-му

Через те, що кошти не пройшли через казначейство, забезпечити житлом усіх полтавців, з якими заключили договори у рамках спеціальних програм, минулого року не вдалося. Зокрема, потрапили до цього списку і такі категорії громадян, як чорнобильці та воїни-афганці. У середу в обласній державній адміністрації підбивали підсумки будівельного 2013 року.

5 лютого 2014, 17:16

8 людей на Полтавщині загинуло в пожежах з початку цього року

Всього за місяць 2014-го в області сталося 173 вогняні пригоди. Більшість - у житловому секторі. Нерідко причинами займання стають і спроби людей підвищити температуру в оселі. Як зігрітися і при цьому не спалити помешкання, фахівці радять у наступному сюжеті.

5 лютого 2014, 17:17

У Полтаві продовжують перевіряти пічне та електричне обладнання

Мінусова температура пішла на спад, а погода приємно радує полтавців сонцем. Втім навіть за умови потепління комфорт в оселях ще кілька місяців має підтримувати спеціальне обладнання. І якщо у багатоповерхових будинках це переважно батареї, то в одноповерхових - менш безпечне пічне опалення та електричне. Про небезпеку зимового обігріву у домівках цього тижня знову попереджали рятувальники та соціальні працівники.

5 лютого 2014, 17:18

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію