Архів новин за 28.02.2014

Цими вихідними у всіх християнських церквах відбудеться об'єднана молитва за Україну

Приєднуватися до неї упродовж тижня закликали полтавців у різних куточках центральної частини міста. Як виникла така ідея, дізнавалися наші кореспонденти.

28 лютого 2014, 17:39

Полтаву відвідав український актор, драматург, письменник і телережисер Валентин Тарасов

Ще у 90-х роках він брав участь у зйомках фільму «Кайдашева сім'я», що проходили у Хорольському районі, пізніше – як актор приїздив до нашого міста на гастролі разом із Дніпропетровським театром, неодноразово бував на Полтавщині як режисер програми «Жди меня». Проте цього разу Валентина Тарасова привело на нашу землю зовсім інше, що саме – знають наші кореспонденти.

28 лютого 2014, 17:40

Багато своїх творів Тарас Шевченко написав на Полтавщині

Тут він товаришував із Євгеном Гребінкою, родинами Закревських, Лук'яновичів, Рєпіних. До 200-річчя з Дня народження письменника у Краєзнавчому музеї півготували виставку «Шевченко і Полтавщина». Вона – частина однойменного проекту, в рамках якого в області відбудуться різні заходи, присвячені життю і творчості Кобзаря.

28 лютого 2014, 17:43

Для відвідувачів Центру адаптації влаштовуватимуть курси комп'ютерної грамотності

Орієнтуватися у сучасному інформаційному просторі клієнткам Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі допомагатимуть фахівці Полтавської обласної бібліотеки імені Івана Котляревського. У закладі двічі на тиждень влаштовуватимуть інформаційні заняття, де жінок знайомитимуть із азама комп'ютерної грамотності.

28 лютого 2014, 17:44

Молоді українці потерпають від невиліковної хвороби – розсіяного склерозу

Особливо, попереджають медики, від осінньо-весняних загострень недуги. У Полтаві з цим боряться у спеціальному Центрі на базі обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського. Тут залучають у рамках держпрограми пацієнтів до профілактичної терапії, яка допомагає зменшувати загострення та жити повноцінно. До чого може призвести порушення кровообігу головного мозку та як розпізнати складне захворювання – дізнавалася Інна Безугла.

28 лютого 2014, 17:45

У Полтаві Небесну сотню та Героїв Майдану планують увічнити у назвах вулиць та площ

Небесну сотню та Героїв Майдану увічнити у назвах вулиць та площ. Така думка виникла у депутатів обласної ради у понеділок під час засідання сесії. Яким чином відбувається процедура перейменування вулиць та що стосовно цього думають полтавці, дізнавалися наші кореспонденти.

28 лютого 2014, 17:46

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію