Архів новин за 25.02.2014

У Полтаві відзначили День народження Тараса Шевченка

Нагадаємо, цьогоріч 9 березня виповнюється 200 років від дня появи на світ великого українського Кобзаря. І до круглої дати упродовж минулого та цього року на Полтавщині постійно проводять різноманітні заходи. Чому в обласному центрі у музеї Івана Котляревського вирішили показати свій вклад у пошануванні Шевченка 25 лютого – дізнавалась наша знімальна група.

25 лютого 2014, 17:17

Якісна освіта – запорука успішного працевлаштування в майбутньому

Полтавський університет економіки і торгівлі готовий запропонувати своїм студентам і те, і інше. Сьогодні магістрантку першого випуску ПУЕТу за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» прямо після захисту дипломної роботи запросили працювати до Польщі. Про це та інші перспективи працевлаштування ПУЕТівців дивіться в нашому наступному сюжеті.

25 лютого 2014, 17:18

Інфарктів зі смертельними наслідками серед полтавців стає менше

Від інфарктів помирає менше полтавців, хоча сама кількість випадків загострення серцевої хвороби залишається стабільною. Про такі показники говорять обласні медики. Вдається врятувати життя хворим завдяки тому, що у момент погіршення стану діагностують зміни в організмі та перехоплюють майбутній інфаркт під час виклику екстренної допомоги. Про те, як саме це відбувається, дивіться у нашому наступному матеріалі.

25 лютого 2014, 17:19

Більше десяти років дороги міста спільно з ДАІ контролює громадське формування

Основна мета їх спільної діяльності – попередження порушень Правил дорожнього руху. Минулого року завдяки подібній співпраці виявили близько 1300 порушень Правил дорожнього руху.

25 лютого 2014, 17:22

Без їх функціонування не була б можливою стабільна робота всієї каналізаційної системи Полтави

Через рельєфну місцевість нашого міста не всі стоки самоплинно потрапляють до очисних споруд. Вирішити цю ситуацію допомагають каналізаційні насосні станції. На одній з таких побували і наші кореспонденти.

25 лютого 2014, 17:23

У Полтаві робоча група працює над створенням комітету громадського моніторингу люстрації

До нього увійдуть активісти Євромайдану, правознавці, історики, громадські діячі. Яку мету у своїй діяльності переслідуватиме майбутній комітет, знають наші кореспонденти.

25 лютого 2014, 17:24

Воїни-інтернаціоналісти закликають до миру та спокою

Воїни-інтернаціоналісти, чорнобильці, козаки Полтавщини та інші небайдужі люди об'єднуються в загони самооборони. Ідею забезпечувати громадський порядок в місті ветерани підтримали цього дня під час мітингу біля обласної державної адміністрації. Там же звучали заклики припинити будь-які військові дії, розгроми й насилля та об'єднатися заради миру в місті, області та країні.

25 лютого 2014, 17:24

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію