Архів новин за 24.02.2014

Полтавці задоволені роботою сімейних лікарів

Нині, після реформування галузі охорони здоров'я, часто можна почути фразу «первинна ланка надання медичної допомоги». Насправді ж мова йде про сімейних лікарів. Вони – перші, до кого звертаються пацієнти. Завдання медиків загальної практики сімейної медицини – профілактика захворювань. На кожного сімейного лікаря у Полтаві припадає близько 1700 пацієнтів, багатьох із них лікарі відвідують вдома. Про нелегку працю фахівців у білих халатах – у сюжеті Марини Мольки та Сергія Сепітого.

24 лютого 2014, 17:19

Ошукані вкладники кредитних спілок не втрачають надії повернути гроші

Ошукані вкладники дев'яти кредитних спілок Полтавщини сьогодні ходили на прийом до обласної прокуратури. Прийому люди, більшість з яких – пенсіонери та інваліди, чекали близько півтори години, а дочекавшись, не почули нічого втішного. Обурені, за їх словами, повною бездіяльністю місцевих правоохоронців, вкладники вирішили шукати істини в Генеральній прокуратурі.

24 лютого 2014, 17:20

Міліція та загони Народної самооборони спільно патрулюватимуть вулиці Полтави

Цієї домовленості сторони дійшли у четвер. Тоді ж влаштували й перше спільне чергування на в'їздах до міста. Як правоохоронці та «самооборона» збираються працювати надалі, знають наші кореспонденти.

24 лютого 2014, 17:40

На недільному віче з'явилася ініціатива створити у нашому місті волонтерський корпус

Цю пропозицію з-поміж іншого висунув координатор Полтавського Євромайдану Олександр Коба. Хто може стати членом волонтерського корпусу та з якою метою він діятиме, дізнавалися наші кореспонденти.

24 лютого 2014, 17:43

Полтавська обласна рада відсьогодні має нового голову та заступників

Новий голова обласної ради та два його заступники. Сьогодні у Полтаві на позачергову сесію зібрались обласні депутати разом з активістами євромайдану та представниками громадськості. Головний результат п'ятигодинної роботи – новий очільник облради Петро Ворона. Як народні обранці приймали це рішення та куди подівся його попередник – дивіться у репортажі Інни Безуглої та Сергія Сепітого.

24 лютого 2014, 17:51

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію