Архів новин за 13.02.2014

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Саме цей день присвячений і 25-й річниці виведення радянських військ з території Афганістану у 1989 році. Тисячі українців пройшли крізь пекло афганської війни, багато з них не повернулися на Батьківщину, вважаються зниклими безвісті, отримали поранення і статус інвалідності. Саме цим історичним подіям присвятили захід в обласній бібліотеці імені Котляревського. Тут відбулася зустріч студентів та ветеранів бойових дій.

13 лютого 2014, 17:43

Справжнє свято музики та кохання подарував городянам Муніципальний духовий оркестр «Полтава»

Напередодні Дня усіх закоханих колектив традиційно запросив поціновувачів музичного мистецтва до Міського будинку культури. Які сюрпризи підготували артисти для глядачів, знають наші кореспонденти.

13 лютого 2014, 17:44

Кожен третій мешканець Полтавщини звертається до органів соцзахисту за призначенням державної соцдопомоги

Про це на засіданні колегії Департаменту праці та соціального захисту населення повідомила його очільниця Людмила Корнієнко. Вцілому зібрання присвятили підсумкам роботи сфери за минулий рік і становленням завдань на рік поточний.

13 лютого 2014, 17:45

Полтавщина увійде до десятки кращих областей за темпами житлового будівництва

Так припускає перший заступник голови обласної адміністрації Віктор Животенко. Підбивали підсумки минулого та обговорювали плани на рік поточний будівельники та архітектори регіону на традиційній профільній колегії.

13 лютого 2014, 17:46

Підприємці, які неналежно виконують свої обов'язки, можуть сплатити штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень

В першу чергу це стосується тих, хто має у власності тимчасові споруди, але стан території навколо яких не відповідає необхідним нормам та правилам. Разом з фахівцями такі торгові точки перевіряли і наші журналісти.

13 лютого 2014, 17:47

Одна з основних робочих версій слідства щодо вбивства кременчуцького судді Олександра Лободенка – професійна діяльність потерпілого

Загиблий служитель Феміди нещодавно обирав міру запобіжного заходу декільком учасникам протестних акцій.

13 лютого 2014, 17:48

Сьогодні тисячі українців у багатьох регіонах вийшли на попереджувальний Всеукраїнський страйк чинній владі

Майданівці Полтави не залишились осторонь, колона протестувальників пройшла від обласної ради та державної адміністрації до управління СБУ, не оминули увагою і міської ради. Координатор акції Олександр Коба заявив, що сьогодні розпочалося формування інформаційно-мобілізаційних груп – громадських об’єднань широкого профілю, які контролюватимуть владні структури усіх рівнів.

13 лютого 2014, 17:53

Сьогодні – День народження кінокамери

Цього дня 119 років тому року Луї і Огюст Люмьер запатентували перший апарат для отримання зображення, що рухалося, – кінокамеру. А вже згодом продемонстрували винахід у дії. Нині пристроями для відеозапису вже нікого не здивуєш. Технічний прогрес і еволюція відеообладнання відбувалася на очах деяких полтавських телеоператорів. Про перші відеокамери у своєму житті і можливості сучасної техніки – наш наступний сюжет.

13 лютого 2014, 18:06

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію