Архів новин за 10.02.2014

Полтаву відвідав журналіст, поет, піаніст Роман Коляда

Робота на радіо і телебаченні, написання віршів, створення музичних творів та їх виконання, а також служіння Богу у сані диякона. Все це – грані особистості київського журналіста Романа Коляди. Цими днями у Галереї мистецтв відбувся творчий вечір Романа, на якому побували й наші кореспонденти.

10 лютого 2014, 17:05

У Полтавській державній аграрній академії пройшов День відкритих дверей

Цими вихідними всі, хто завітав до вишу, могли отримати інформацію про нього, проконсультуватися із фахівцями приймальної комісії і взагалі поближче познайомитися із своєю вірогідною альма-матір.

10 лютого 2014, 17:06

1 300 доларів США – за право користуватися місцями для розміщення зовнішньої реклами

У такий спосіб 34-річний директор акціонерного товариства планував вирішити питання з одним із голів селищних рад області. Утім протизаконну схему вчасно виявили співробітники Управління по боротьбі з організованною злочинністю та викрили хабарника. Подробиці - далі у випуску.

10 лютого 2014, 17:07

На полтавських заправках створюють пункти екстренної медичної допомоги

В обласному центрі діє вже 4, а взагалі по області – 20, говорять працівники центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф. Як саме діють місця тимчасового базування бригад, для чого їх створюють та хто допомагає у цьому – дивіться у нашому наступному сюжеті.

10 лютого 2014, 17:08

У Полтаві розвалюється будинок в центрі міста

Будинок у центрі міста нагадує полтавцям листкове тісто. Мешканці житла по вулиці Фрунзе, 1 говорять: будівля розвалюється та розповзається в усі сторони. За рішенням останньої сесії міської ради, видатків з місцевого бюджету на ремонт цього будинку не передбачено. Але й нове житло полтавці отримати не можуть, хоча мешканцям ветхих будинків житлові умови мають поліпшувати у першу чергу. Чому люди змушені продовжувати жити у будинку, стан якого не підлягає ремонту, – дізнавалася Інна Безугла.

10 лютого 2014, 17:15

Мітингувальники, які знаходяться у захоплених адміністративних будівлях, мають звільнити їх до 17 лютого

Про це сьогодні заявив прокурор Полтавської області Андрій Миронов. Адже зняття перешкод для належного функціонування приміщень органів державної влади та місцевого самоврядування – це одна з вимог реалізації Закону «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

10 лютого 2014, 17:17

Суд зобов'язав євромайданівців залишити приміщення сесійної зали облради

Суд зобов'язав полтавських євромайданівців виселитися з приміщення сесійної зали та припинити блокування приміщення обласної ради. Активісти з таким рішенням служителів Феміди категорично не згодні – вже готують апеляцію та звертаються до суддів з вимогою приймати рішення по совісті.

10 лютого 2014, 17:20

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію