Архів новин за 8.12.2014

У Полтавському районі дітей знайомлять з основами картингу

У Полтавському районі дітей знайомлять з основами картингу. Відповідний гурток у Тахтаулівському навчально-виховному комплексі існує вже 10 років. Наскільки цікавим цей вид спорту є для юного покоління – дізнавалися наші кореспонденти.

8 грудня 2014, 17:02

Вихованці Полтавської дитячої художньої школи презентували свої роботи

Батики, гобелени та текстильні колажі на виставці у Галереї мистецтв представили вихованці Полтавської дитячої художньої школи. Під керівництвом Ольги Пілюгіної діти розкрили теми давніх свят – через українські орнаменти юні художники зобразили красу рідної землі.

8 грудня 2014, 17:03

Патріоти з усіх областей вишивали карту України

Патріоти з усіх областей вишивали карту України. Днями вона побувала і в Полтаві, де місцеві майстрині вишили прапор нашого регіону. Далі карта попрямувала до Києва. Грандіозне вишивання планують завершити на Майдані Незалежності. Цей мистецький захід приурочили до річниці революційних подій.

8 грудня 2014, 17:05

Із корупцією боряться громадські організації України

Із корупцією боряться громадські організації України. Вони підписали меморандум про співпрацю. Ініціювало його Всеукраїнське об'єднання «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією». 2 місяці тому почався процес підписання меморандуму в Україні, нарешті дійшли і до Полтави. 

8 грудня 2014, 17:06

У Полтаві відкрили меморіальну дошку пам'яті загиблого капітана Геннадія Біліченка

У Полтаві відкрили меморіальну дошку пам'яті загиблого капітана Геннадія Біліченка. Ім'я співробітника Служби безпеки України з'явилося першим на комплексі загиблих під час виконання службових обов'язків. 

8 грудня 2014, 17:07

Ще 3 перемоги – на рахунку громадськості у боротьбі з місцевою владою

Ще 3 перемоги – на рахунку громадськості у боротьбі з місцевою владою. Незаконно звільнені працівники комунального підприємства «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» поновлені на роботі за рішенням Октябрського районного суду міста Полтава. Упродовж року вони з командою народного депутата Сергія Капліна відстоювали свої права. Які емоції їх переповнюють зараз – дивіться у нашому наступному сюжеті.

8 грудня 2014, 17:10

У Полтаві відкрито сезон ожеледиць

За понеділок удвічі зросла кількість звернень до міського травмпункту. Травми, характерні для ожеледиці, – переломи та забої. Разом з цим збільшилася кількість і дорожньо-транспортних пригод на вулицях Полтави. Лише за одну годину сталося 5 аварій.

8 грудня 2014, 17:35

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію