Архів новин за 1.12.2014

В МБК відзначили 60-річний ювілей Полтавського Народного театру «На Павленках»

В Міському будинку культури відзначили 60-річний ювілей Полтавського Народного театру «На Павленках». Для своїх шанувальників колектив театру підготував святкову програму: фрагменти вистав «Лісова пісня», «Назар Стодоля», «Мораль пані Дульської», «Попелюшка» та ще багато цікавого. 

1 грудня 2014, 16:12

В обласному УМВС правоохоронці разом зі школярами провели круглий стіл

В обласному управлінні внутрішніх справ правоохоронці разом зі школярами провели круглий стіл. З учнями 6-11 класів 18 полтавської школи обговорювали дитячу злочинність.

1 грудня 2014, 16:14

Майже 32 мільйона українців взяли участь у референдумі 1991 року

Майже 32 мільйона українців взяли участь у референдумі 1991 року щодо проголошення незалежності України. На Полтавщині тоді проголосувало понад 1 мільйон 200 тисяч людей. Тодішній вибір українців сьогодні за «круглим столом» обговорили члени Громадської ради при облдержадміністрації.

1 грудня 2014, 16:15

Як контролювати діяльність влади, громадськість Полтави навчали на спеціальному семінарі

Як контролювати діяльність влади, громадськість Полтави навчали на спеціальному семінарі. Його проводили фахівці, які займаються розробкою законодавчої бази, тож знають дієві шляхи впливу, зокрема – й на народних обранців. Подібні семінари вже відбулися у 17 містах України. У Полтаві проведенню заходу посприяв голова громадського об'єднання «Відродження Полтави» Сергій Чередніченко.

1 грудня 2014, 16:18

Її називають «бубафонями», але для українських бійців вони стали справжнім порятунком в холодну пору

Її називають незвичним словом «бубафоня». Але для українських бійців «бубафоні» стали справжнім порятунком в холодну пору. Мова – про саморобні пічки, які виготовляє полтавський майстер та волонтер водночас Євген Логвінов. Деякими інженерними секретами чоловік поділився і з нашими кореспондентами.

1 грудня 2014, 16:19

Німці допоможуть полтавцям зробити сміттєву революцію

Німецькі партнери наступного року допоможуть покращити життя у кількох територіальних громадах Полтавської області. Проекти стосуються житлово-комунального господарства, поводження з твердими побутовими відходами, оновлення пожежної охорони. Виграли конкурс ті, хто долучив якомога більше людей до реалізації проекту.

1 грудня 2014, 16:21

У Палаці дозвілля «Листопад» презентували фільм про Паїсія Величковського

До Дня пам’яті преподобного Паїсія Величковського у палаці дозвілля «Листопад» полтавцям презентували фільм «Сучасники: Паїсій Величковський». Його автор – полтавська поетеса і журналіст Марія Бойко, над фільмом їй допомагала працювати творча команда телевізійної Студії «Місто». Ініціатором зйомок виступив архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, а на прем'єру завітав Святійший Патріарх Київської і всієї Руси-України Філарет.

1 грудня 2014, 16:53

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію