Архів новин за 9.10.2014

Особливості адміністрування єдиного соціального внеску

Державна податкова інспекція у місті Полтаві нагадує платникам єдиного соціального внеску, що нараховані за відповідний календарний місяць суми внеску сплачуються страхувальниками не пізніше 20 числа наступного місяця. Про особливості адміністрування єдиного соціального внеску дивіться у нашому наступному сюжеті.

9 жовтня 2014, 18:23

Герман Юрченко презентував експозицію фотографій, присвячених своїй діяльності у Полтаві

Митець, маестро, учитель – Герман Юрченко презентував експозицію фотографій, присвячених своїй діяльності у Полтаві. У нашому місті музикант живе та працює вже півстоліття, відтак і кількість світлин на виставці символічна – 50. 

9 жовтня 2014, 18:25

9 жовтня у всьому світі відзначають День пошти

9 жовтня у всьому світі відзначають День пошти. Наша пошта – одна з найстаріших у Європі. Перші поштові контори на Полтавщині почали відкриватись на початку XVIII століття. Нині в області працює майже 650 поштових відділень, а це – понад 4 тисячі працівників. З нагоди професійного свята у центральному поштовому відділенні Полтави відбулося урочисте спецпогашення конверту «Україна – єдина країна».

9 жовтня 2014, 18:27

Сьогодні у світі відзначають День зору

В Україні нараховують 70 тисяч незрячих осіб, це – без врахування людей літнього віку, повідомляють інтернет-ЗМІ. Серед головних причин хронічної сліпоти лікарі називають такі захворювання, як глаукома, катаракта, помутніння рогівки, захворювання очей у дітей через нестачу вітаміну А, неконтрольований діабет. Медики говорять і про інший факт: 80% випадків сліпоти можна уникнути, якщо вчасно виявляти проблему та лікуватись. Проблемами зору у полтавців перейнялися і наші журналісти у Міжнародний день зору.

9 жовтня 2014, 18:29

Четверта частина жителів Карлівки – без роботи

Четверта частина жителів – без роботи. Така ситуація зараз – у промисловому центрі – Карлівці Полтавської області. І це за умови, що населення тут – близько 20 тисяч. Потужні підприємства, які і забезпечували робочими місцями жителів району, і давали мільйони гривень у районний бюджет, вже декілька років не працюють. Інна Безугла – далі.

9 жовтня 2014, 18:32

Полтаву відвідала лідер Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко

Полтаву відвідала лідер Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко. У рамках візиту політик зустрілася із місцевими журналістами та поділилися з ними своїм баченням врегулювання ситуації на Сході України. На думку Юлії Тимошенко, вітчизняні підприємства здатні забезпечити армію усім необхідним. Проте через неорганізовану роботу уряду Україна продовжує втрачати на Сході своїх солдат.

9 жовтня 2014, 18:38

Кандидат у народні депутати по 145-му виборчому округу Андрій Матковський зустрівся з громадою Супрунівки

Кандидат в народні депутати по 145-му виборчому округу Андрій Матковський презентував жителям Супрунівки свою комплексну програму «План Матковського». У жителів села до кандидата було багато запитань. Андрій Матковський запевнив: знає шляхи вирішення багатьох проблем громади. 

9 жовтня 2014, 18:40

Колектив підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» допоміг з ремонтом у військовому шпиталі

Колектив обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» допоміг відремонтувати одне з приміщень інфекційного відділення Полтавського військового шпиталю. Для того, щоб замінити усю сантехніку, вікно, відремонтувати підлогу і стіни, полагодити електрику, у благодійників пішло майже 9 тисяч гривень та кілька тижнів роботи.

9 жовтня 2014, 18:41

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію