Архів новин за 6.10.2014

У Великобагачанському районі внаслідок зіткнення автомобілів загинула людина

У Великобагачанському районі внаслідок зіткнення автомобілів загинула людина. Водія одного з транспортних засобів доставили до лікарні. Подробиці дорожньо-транспортної пригоди – у наступному сюжеті.

6 жовтня 2014, 17:54

Рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті

Рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті. Цими вихідними співробітники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Полтави разом з соціальним працівником провели агітаційно-профілактичний рейд житловим сектором Ленінського району.

6 жовтня 2014, 17:56

В Україні минув тиждень репродуктивного здоров'я та планування сім'ї

В Україні минув тиждень репродуктивного здоров'я та планування сім'ї. Медики, які його проводили, хотіли донести головний мессідж: здорові діти народжуються у здорових батьків. Ера вільних стосунків має страшні наслідки – дітей із вродженими вадами розвитку. Олена Ляшенко дізнавалася про це більше.

6 жовтня 2014, 18:01

Полтавські бійці у зоні АТО отримали чергову партію військової форми, взуття та бушлатів

Полтавські бійці у зоні АТО отримали чергову партію військової форми, взуття та бушлатів. Найнеобхіднішими речами у рамках ініціативи «Підтримай наших!» захисників Батьківщини продовжує забезпечувати Фонд Андрія Матковського «Полтавська родина». 

6 жовтня 2014, 18:03

У Полтаві з'явилася передвиборча агітація на асфальті

Якщо раніше левова частка друкованої рекламної продукції належала сфері банківських послуг, то нині у лідерах – агітаційні матеріали. Ними обклеєні опори електропередач, паркани, фасади будинків та стовбури дерев. Одна із політичних партій агітує полтавців навіть на асфальті. Всі ці випадки є порушенням законодавства, адже рекламу, якою б вона не була, можна розміщувати лише у спеціально відведених для цього місцях.

6 жовтня 2014, 18:17

Громадські активісти розпочинають кампанію «Чесні вибори»

Громадські активісти розпочинають кампанію «Чесні вибори». Остання стартувала 1 жовтня в усіх областях України. Така ініціатива організована для того, аби люди могли визначитися, за кого віддати свій голос на  позачергових парламентських виборах.

6 жовтня 2014, 18:20

До «Студії «Місто» звернулася по допомогу багатодітна родина, яку виживають з будинку

До «Студії «Місто» звернулася по допомогу багатодітна родина, яку виживають з будинку. Із точки зору загальнолюдських істин сім'я Фальків має право жити в своєму домі, а на паперах – цей факт треба доводити і воювати за тепло і спокій в оселі. Опалювальний сезон не за горами, а в хаті немає опалювального котла. Його забрав юридичний власник будинку. Разом із родиною Фальків правду шукала і наша знімальна група. 

6 жовтня 2014, 18:22

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію