Архів новин за 2.10.2014

Працівники ДП «Полтавастандартметрологія» нагородили творчу дітвору

Працівники державного підприємства «Полтавастандартметрологія» нагородили творчу дітвору. Уже 11 років вони проводять конкурс малюнків. На ньому наймолодші споживачі спробували виразити – якими мають бути продукти на ринку України. Дорослі, в свою чергу, розважили дітей повчальним шоу. 

2 жовтня 2014, 18:45

На 10% полтавська освіта щороку поновлюється молоддю, яка приходить із вишів

На 10 відсотків полтавська освіта щороку поновлюється молоддю, яка приходить із вищих навчальних закладів. Загалом нині в обласному центрі живе більше 14 тисяч працівників освіти. І цього тижня вони відзначатимуть  професійне свято. Напередодні традиційно педагогів вітали святковим концертом у палаці дозвілля «Листопад».

2 жовтня 2014, 18:47

У Полтаві сьогодні пройшла Всеукраїнська конференція з акутальних проблем журналістики

Полтавський національний педагогічний університет цього дня приймав Всеукраїнську науково-практичну конференцію, присвячену актуальним проблемам журналістики, філології та медіаосвіти. І її рамках студенти мали змогу зустрітися та поспілкуватися із провідними українськими журналістикознавцями. 

2 жовтня 2014, 18:49

У ПУЕТі стартував новий сезон тренінгів у Молодіжному бізнес-центрі

У Полтавському університеті економіки і торгівлі стартував новий сезон тренінгів у Молодіжному бізнес-центрі. Протягом шести місяців студенти вишу матимуть змогу оволодіти практичними навичками підприємницької діяльності та дізнатися, як створити власну справу.

2 жовтня 2014, 18:51

На Полтавщині в порівнянні з минулим роком знизилася кількість ДТП

На Полтавщині в порівнянні з минулим роком знизилася кількість дорожньо-транспортних пригод. Ситуацію з аварійністю на дорогах, а також готовність вулично-шляхової мережі на території області обговорювали на засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. 

2 жовтня 2014, 18:53

Упродовж місяця стануть відомі подробиці розслідування вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва

Упродовж місяця стануть відомі подробиці розслідування вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва. Про це у четвер, спілкуючись із полтавськими журналістами, заявив головний міліціонер області Іван Корсун. Розголошувати інформацію та називати імена причетних правоохоронець відмовися. Але деякі факти у цій справі він таки підтвердив. Що саме – дивіться далі.

2 жовтня 2014, 18:55

Бійцям роти спецпризначення «Кременчук» подарували броньований автомобіль

Бійцям роти спецпризначення «Кременчук» подарували броньований автомобіль. Фургон «Volkswagen LT 46» кременчуцькі правоохоронці отримали від органів місцевої влади, підприємців та небайдужих громадян з нагоди святкування Дня міста.

2 жовтня 2014, 19:08

П'ять машин гуманітарної допомоги від полтавських підприємців вирушили на Схід України

П'ять машин гуманітарної допомоги від полтавських підприємців вирушили на Схід України. У четвер працівники одного з міських ринків відправили продукти харчування та найнеобхідніші речі для військових через добровольців автомайдану. Доки хлопці отримуватимуть цю допомогу, підприємці обіцяють підготувати наступний вантаж – із теплими речами, які вже збирають.

2 жовтня 2014, 19:09

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію