Архів новин за 8.01.2014

8 січня православний світ відзначає Собор Пресвятої Богородиці

Традиційно другого дня Христового Різдва прийнято вшановувати Божу Матір. Яку історію має це релігійне свято та з якими звичаями у православному світі воно пов'язане, дивіться далі.

8 січня 2014, 17:21

Зимові свята тривають

Цього дня розважальною конкурсною програмою, Новорічною виставою та солодкими подарунками полтавську малечу привітала міська організація Партії регіонів. Хоровод з Дідом Морозом та Снігуронькою під ялинкою у Ляльковому театрі бачила і наша знімальна група.

8 січня 2014, 17:23

Комсомольські правоохоронці розкрили подвійне вбивство

Двоє місцевих мешканців отримали численні травми, несумісні з життям, від... 15-річного хлопця. Більше про цю трагедію дивіться у наступному сюжеті.

8 січня 2014, 17:24

У зимових свят – дві сторони

Перша – позитивна. Вона асоціюється з подарунками, посмішками та вечірками. Друга – негативна, пов'язана переважно з постійними скаргами на те, що остання з'їдена порція салату чи чергове тістечко або ж випита чарка спиртного все-таки виявилися... зайвими.

8 січня 2014, 17:25

Подарунки і податки – речі сумісні?

Новорічно-різдвяні свята принесли полтавцям приємні спогади, теплі вечори у колі рідних та друзів і, звичайно, подарунки. Останні у вигляді солодких наборів діти отримували від Діда Мороза на новорічних ранках та на підприємствах своїх батьків. До речі, як виявилося, оподаткування подібних смачних сюрпризів здійснюється за особливим порядком. Яким саме, знають наші кореспонденти.

8 січня 2014, 17:26

Дорожники області розпочали прибирання смуг відводу автомобільних доріг

Близько 800 км смуг відводу біля автомобільних доріг від сміття планують прибрати дорожники області. Цю роботу відповідна Служба завершить до кінця тижня. Процес прибирання на дорозі державного значення Київ-Харків-Довжанський зафіксували і наші журналісти.

8 січня 2014, 17:28

Цього року новорічні свята виявились спокійними для працівників екстренних служб області

Цьогоріч новорічні свята у Полтаві для працівників екстренних служб, зокрема для міліції, лікарів Станції швидкої медичної допомоги та Державної служби з надзвичайних ситуацій, пройшли спокійно. Втім, без курйозних випадків, звичайно, не обійшлось. І не дивно: упродовж святкових днів полтавці випили чимало алкоголю. Проте під час масових заходів, говорять в управлінні Міністерства внутрішніх справ області, люди були законослухняними.

8 січня 2014, 17:42

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію