Архів новин за 29.01.2014

Полтавські лялькарі у цьому році обіцяють розширити свій репертуар

Організація ІІ-ого Міжнародного фестивалю «Зоряний шлях», підготовка спільної з Естонськими колегами вистави, розширення репертуару. Такі основні плани на поточний рік у Полтавського академічного обласного театру ляльок. Їх співробітники останнього озвучили на нараді із заступником голови – керівником апарату Полтавської облдержадміністрації Валерієм Пархоменком.

29 січня 2014, 16:45

Близько 4500 вагітних жінок Полтавщини консультується щороку в Обласному центрі медичної генетики

В цьому закладі майбутні батьки можуть оцінити ризик народження дитини із спадковою хворобою чи вродженими вадами розвитку, вчасно виявити патологію, встановити діагноз з використанням сучасних методів діагностики та вчасно пролікуватися.

29 січня 2014, 16:47

У Полтавському навчально-реабілітаційному центрі з'явиться басейн

У цьому навчальному закладі навчаються діти-інваліди та діти з особливими освітніми потребами. Вихователі, які працюють з малечою, застосовують різноманітні навчальні методики.

29 січня 2014, 16:48

Полтавські євромайданівці обідають козацьким кулішем та діляться теплими речами й ліками з Києвом

Поки одні майданівці протестують біля райдержадміністрації, інші чергують в обласній раді. У захопленій днями сесійній залі революціонери вже облаштувалися, як удома. Там працюють медпункт, кухня, комора для речей та щодвігодини проводиться вологе прибирання. Євромайдан за барикадами на власні очі бачили наші журналісти.

29 січня 2014, 16:50

Учасники автопробігу сьогодні пікетували районну державну адміністрацію

Майданівці мітингують поблизу місцевих органів державної виконавчої влади. Якщо раніше це була обласна державна адміністрація, то сьогодні учасники акції протесту дісталися до районної. Із головою Полтавської райдержадміністрації Володимиром Павленком у мітингувальників діалог не склався, а от голова райради Василь СтЕпенко відповідати на запитання активістів Євромайдану не відмовився. Про що говорили представники обох сторін – у матеріалі наших кореспондентів.

29 січня 2014, 16:53

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію