Архів новин за 28.01.2014

Займатися сенсорним розвитком дитини необхідно з самого раннього віку

Адже він є невід'ємною складовою пізнання малечею оточуючого світу. Цій темі присвятили семінар для вихователів дошкільних навчальних закладів. Влаштували його на базі дитячого садка №80. У чому полягає сенсорний розвиток дитини, намагалися розібратися й наші кореспонденти.

28 січня 2014, 17:29

Полтавців попереджають про можливе обмороження

Погодні умови найближчими днями стануть жорсткішими. Крім зниження температури синоптики обіцяють штормовий вітер. Чим загрожує така погода, чого не варто робити, аби не замерзнути, і як рятуватись від холоду – поради та прогнози збирали наші кореспонденти.

28 січня 2014, 17:30

Лісівники області підбили підсумки року

Так майже 90 тисяч ялинок вдалося реалізувати напередодні Нового року. Їх можна було придбати як безпосередньо у лісових господарствах області, так і в приватних підприємців. Останні продавали хвойних красунь на спеціально створених ринках. Про результати ялинкової кампанії 2013 – далі у сюжеті.

28 січня 2014, 17:39

Державна фінансова інспекція в Полтавській області за свою роботу має рейтингову оцінку «відмінно»

Про це нинішнього вівторка повідомив очільник установи, підбиваючи підсумки роботи за 2013 рік. Про якість виконання своїх обов'язків, переконують в інспекції, свідчить і менша кількість звернень до даної організації. Про рік, що минув, у фінансових цифрах, а також про завдання Держфінінспекції на нинішній – дивіться далі.

28 січня 2014, 17:40

У масках та з монтировкою у руках троє молодиків вдиралися до помешкань громадян та грабували їх

У Миргородському та Гребінківському районах жертвами цих зловмисників стали 10 родин. Тепер, коли правоохоронці затримали їх, через свої дії молодики можуть провести за гратами до дванадцяти років.

28 січня 2014, 17:41

У Полтаві пікетували обласне управління міліції

До правоохоронців місцеві євромайданівці рушили, занепокоєні відкриттям кримінальних справ проти активістів Майдану у сусідньому Кременчуці. Люди бояться політичних переслідувань і у Полтаві, хоча самі захоплення приміщення сесійної зали облради злочином не вважають.

28 січня 2014, 17:42

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію