Архів новин за 25.01.2014

Християнські образи століттями надихали художників на створення неперевершених живописних зразків

Біблійні історії отримали візуальну форму в тисячах фресок, ікон, малюнків і гравюр. Цій темі присвятили перше число усного журналу «Територія живопису» в Полтавській обласній бібліотеці. Картини яких західноєвропейських художників у контексті лекції розглянули присутні, знають наші кореспонденти.

25 січня 2014, 16:04

Двічі на рік полтавське студентство відзначає «професійне» свято

Двічі на рік вони святкують, і це, не враховуючи вдало складені сесії, перемоги університетської футбольної команди чи отримання дипломів. Студенти знайдуть привід для свята будь-де. Проте 25 січня цілком законно приймають вітання. Чи відзначають полтавські студенти своє професійне свято двічі на рік, знають Крістіна БрігІда і Світозар Хохлов.

25 січня 2014, 16:05

Вони живуть у шлюбі більше 60 років

Того, що у житті буває всяке - не заперечують, але коли хтось із них хворіє, у лікарні неофіційно лікуються завжди разом. Анна та Віктор Саваріни - ветерани війни. Багато років тому вони приїхали до Полтави, хоча мали змогу обрати інше місто, у якому живе їхня рідня. Нині ветеранам - за 80-ть, їх діти та онуки живуть у Росії, втім попри те, що найближчих родичів поруч немає, вони не жалкують про свій вибір і мають чого навчити своїм життєвим прикладом.

25 січня 2014, 16:07

В Україні триває реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

Щороку більше 10 тисяч абітурієнтів Полтавщини випробовують свої сили на зовнішньому незалежному оцінюванні. Нині випускники шкіл значно активізувалися - з 3 січня стартувала реєстраційна кампанія 2014 року. Що потрібно знати потенційним студентам та де можна зареєструватися - дивіться далі.

25 січня 2014, 16:08

У Пенсійному фонді підбивають підсумки за 2013-ий

Минулий рік для Пенсійного фонду умовно можна розділити на дві частини: ДО передачі функцій адміністрування єдиного внеску органам Міндоходів та зборів та ПІСЛЯ реформування. Переваги цих змін відчули в першу чергу платники податків – вони стали подавати звітність лише до однієї структури.

25 січня 2014, 16:09

Рятувальники Полтави намагаються не допустити трагедій на кризі

Надзвичайники не втомлюються нагадувати любителям зимової рибалки про небезпеку перебування на кризі. Цього року, як і минулого, трагічних випадків на території Полтави не виникало. Але краще зайвий раз попередити, переконані фахівці, аніж потім усувати наслідки трагедії.

25 січня 2014, 16:12

Хвиля активних протестів, що нині проходять по всій Україні, докотилася й до Полтави

У п'ятницю ввечері до будівлі облдержадміністрації прийшли тисячі полтавців. Губернатору Олександрові Удовіченку вони висунули ультиматум: до 12-ої години суботи очільник області має скласти свої повноваження. За подіями на полтавському Євромайдані у п'ятницю та суботу стежили наші кореспонденти.

25 січня 2014, 16:25

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію