Архів новин за 22.01.2014

Однакові за прізвищем – різні за творчою манерою

Однакові за прізвищем – різні за творчою манерою художники презентували спільну виставку у Полтавському Художньому салоні. Батько та син – Володимир та Максим Мазури – на розсуд полтавців запропонували свої пейзажі та портрети. Схожі та відмінні риси у творчості двох художників намагалися віднайти наші кореспонденти.

22 січня 2014, 17:56

Сьогодні український народ відзначає День Соборності та Свободи

У різних куточках країни 22 січня традиційно відбуваються урочисті мітинги, покладання квітів до пам'ятників борцям за незалежність українського народу. Полтава теж не стала винятком.

22 січня 2014, 17:57

За минулий рік в області виникло понад 3000 надзвичайних подій та 6 надзвичайних ситуацій

Це – на 20% менше, ніж у 2012. Найбільше роботи рятувальникам додали пожежі у житловому секторі – їх сталося більше восьмиста. Про ці та інші результати роботи служб цивільного захисту говорили посадовці області.

22 січня 2014, 17:58

Галузь туризму у 2014 році на Полтавщині отримає збільшене фінансування

У відповідному департаменті це пояснюють активною діяльністю для рекламування області. Зокрема минулого року після проведених виставок у Росії фахівці зрозуміли, що до полтавських готельних та санаторно-курортних закладів активно їдуть північні сусіди. Про яку суму збільшеного фінансування йдеться, а також про те, чи додали полтавські депутати зміни до майбутнього документу бюджету на 2014-й рік – дивіться у нашому наступному матеріалі.

22 січня 2014, 17:59

Полтавщину відвідав радник Президента Володимир Зубанов

Українці мають знати свою історію, а в державі повинні бути європейські закони та приділятись більше уваги культурі, щоб позиціонувати себе у світі. Такими, на думку радника Президента Володимира Зубанова, мають бути головні напрямки розвитку суспільства. Днями посадовець відвідав Полтавщину. Упродовж дня він провів зустрічі зі студентами, побував у бібліотеках та спілкувався із журналістами під час прес-конференції.

22 січня 2014, 18:01

Ошукані вкладники кредитної спілки за справедливістю звернуться до Європи

Ошукані вкладники кредитної спілки «Перше кредитне товариство» не втрачають надії, що повернуть свої гроші. Люди зневірилися у правоохоронній системі країни, тож хочуть шукати істини в Європейському Суді.

22 січня 2014, 18:06

Полтавські журналісти не хочуть працювати за новими законами

Ухвалені днями Верховною Радою закони, які вже встигли назвати «законами про диктатуру», можуть значно ускладнити і роботу засобів масової інформації. Сьогодні журналістська спільнота Полтавщини влаштувала похорон свободі слова та підписала колективну заяву з закликом проявити максимальну мужність і солідарність, взаємопідтримку та взаємовиручку, аби відстояти право на професію.

22 січня 2014, 18:30

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію