Архів новин за 21.01.2014

Виставка робіт 21-річного гончара відкрилася у музеї Панаса Мирного

Мистецька виставка відкрилася цього дня у літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного. 42 керамічні роботи прикрасили першу персональну експозицію молодого опішнянського гончара Анатолія Шкурпели. На розсуд полтавців майстер запропонував як звичайний вжитковий посуд, так і його декоративні зразки - притаманні нашій місцевості. Любов'ю до глини та особливостями роботи з цим матеріалом сам гончар поділився з нашими кореспондентами.

21 січня 2014, 17:11

З нагоди Дня Соборності і Свободи у Полтаві презентували виставку архівних документів

Вона містить копії Універсалів Центральної Ради, зразки тодішньої преси, портрети тих, хто стояв у витоків українського державотворення. Серед останніх наші журналісти бачили й уродженців Полтавської області.

21 січня 2014, 17:14

Наслідки Переяславської ради обговорювали представники громадських організацій міста та області

Нагадаємо, що 18 січня 1654 року відбулася загальна військова рада, скликана гетьманом Богданом Хмельницьким у місті Переяслав-Хмельницький для вирішення питання про взаємовідносини між Військом Запорізьким та Московською державою. Чому через 360 років полтавці вирішили пригадати ці події - дивіться далі.

21 січня 2014, 17:15

Останні два роки в Україні не проводиться державний нагляд за якістю продукції

Через те у Полтавській області вирішили боротися за права споживачів. Наприкінці минулого року обласні депутати прийняли відповідну програму, розраховану на 2014 - 2015 роки. Що вона передбачає та чому українці отримують мало якісних товарів - обговорювали в обласній державній адміністрації під час засідання круглого столу.

21 січня 2014, 17:17

80 полтавських родин залишилися без житла і без грошей

Цій історії вже майже 7 років, та горе-інвестори недобудови по вулиці Боровиковського, 11 не втрачають надії, що їх дім зрештою зведуть – сподіваючись на допомогу від влади та і самі не сидять, склавши руки.

21 січня 2014, 17:18

Губернатор Полтавщини закликав обласників прийняти бюджет цього четверга

Попри складну суспільно-політичну ситуацію в країни, він наголосив, що тільки злагоджена робота всіх фракцій, в тому числі – і опозиційних, може дати нашому регіону можливість працювати в нормальному режимі. Крім того, на прес-конференції Олександр Удовіченко дав оцінку діям влади та опозиції в світлі останніх подій на євромайданах столиці.

21 січня 2014, 17:27

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію