Архів новин за 20.01.2014

25 кращих із кращих педагогів протягом цього тижня змагатимуться у Полтаві за звання«учителя року»

На цьогорічному конкурсі не обійшлося без сюрпризів. Вперше за довгий час поряд із вчителями у своїй номінації демонструватимуть педагогічну майстерність директори шкіл. На урочистому відкритті обласного конкурсу побувала і наша знімальна група.

20 січня 2014, 17:11

Не дивлячись на люті морози, Водохреще багатьом додає сміливості скупатися у крижаній воді

Сміливці, які на це наважилися, вірять: їм не страшні ніякі хвороби. З такими спілкувалися й наші журналісти.

20 січня 2014, 17:17

Цієї неділі увесь православний світ відзначав одне з найбільших релігійних свят - Водохреще

За біблійними переказами, 19 січня Ісус Христос прийняв хрещення у ріці Йордан. У наш час цього дня віряни ходять до церкви освячувати воду. У Полтаві за багаторічною традицією частина городян прийшла недільного ранку до першого водозабору комунального підприємства «Полтававодоканал».

20 січня 2014, 17:18

До Дня Соборності і Свободи України у Полтаві відбудеться урочистий мітинг біля пам'ятника Тарасові Шевченку

Про це на прес-конференції повідомив заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Посадовець також розповів про інші заходи, які планують приурочити до цього дня.

20 січня 2014, 17:19

В обласній раді пройшло перше обговорення бюджету на 2014 рік

Бюджет 2014 року напружений, але він буде кращим, порівняно з минулорічним головним фінансовим документом Полтавської області. Про це на початку тижня заявили в обласній раді. У понеділок відбулося засідання бюжетної комісії, під час якого розглядали проект обласного бюджету на новий рік. Наскільки вдалося виконати Програму економічного та соціального розвитку області у 2013-му та які питання одразу після бюджету вже запланували розглянути під час другого пленарного засідання двадцятоїї сесії - дивіться далі.

20 січня 2014, 17:20

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію