Архів новин за 16.01.2014

У Полтаві закликали полинути в «Український всесвіт вірменського митця» очима і душею

В Університеті економіки і торгівлі днями відкрили всеукраїнську арт-виставку на честь Сергія Параджанова. Її привезла гостя із Києва – куратор всеукраїнського проекту «Параджанов-арт» Олена Оганесян.

16 січня 2014, 17:26

В Полтаві відбулася перша спроба кінотеатрального прокату

Цього тижня зі столиці привезли прем'єру українського документального кіно «Красна Маланка». Її виробник – Національна кіностудія Олександра Довженка. Режисер 90-хвилинної стрічки – українець Дмитро Сухолиткий-Собчук, який 4 роки перебував серед жителів румунського села, без перестанку фільмуючи їх життя. Що ж цього вийшло та якої історії вже зазнала стрічка – дивіться далі.

16 січня 2014, 17:28

До уваги полтавської молоді!

Оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на отримання Премії Кабінету Міністрів України. Остання присуджується з 2000 року молоді віком до 35 років за особливі досягнення, які сприяють розвитку суспільно-економічного життя України, її розбудові та утвердженню міжнародного авторитету.

16 січня 2014, 17:29

Незабаром ще один пам'ятний знак Тарасові Шевченку з'явиться у Козельщині

Його проект цього дня обговорили на засіданні архітектурно-містобудівної ради у Полтавській облдержадміністрації. Одними з перших оновлений макет пам'ятного знаку Кобзарю бачила наша знімальна група.

16 січня 2014, 17:30

У відділенні соціально-медичних послуг Ленінського терцентру минулоріч допомогли майже 900 полтавцям

Трохи більше півроку у Полтаві працює оновлене відділення з надання соціально-медичних послуг Ленінського територіального центру. За минулий рік тут прийняли майже 900 осіб. А крім відновлювальних процедур, відзначають відвідувачі, чи не найголовніше для них – сама увага та спілкування. Адже дуже часто сюди звертаються самотні люди.

16 січня 2014, 17:31

Опалювальний сезон на Полтавщині проходить без серйозних проблем

Всеукраїнська селекторна нарада з питань контролю за проходженням опалювального сезону, стану розрахунків за природний газ та теплову енергію, перегляду тарифів на послуги з теплопостачання під головуванням Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула пройшла без зауважень до Полтавської області. Опалення в нас було, є та буде, а найближчим часом – ще й за зниженими для бюджетників тарифами.

16 січня 2014, 17:33

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію