Архів новин за 14.01.2014

Сьогодні українці відзначають Новий рік за старим стилем

У народі це свято ще називають днем Василя. За традицією з самого ранку молоді хлопці посівають в оселях своїх сусідів та знайомих. Не оминули маленькі посівальники і літературно-меморіального музею Панаса Мирного.

14 січня 2014, 17:12

На Полтавщині готуються відзначати 200-річчя від Дня народження Шевченка

На Полтавщині цього тижня активно готуються відзначати 200-річчя від Дня народження українського Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Місцевим журналістам представили план культурно-мистецьких заходів, запланованих на весну 2014-го. У рамках фестивалю має відбутись прем'єра вистави «Наймичка», виступ Національної капели бандуристів, гранд-концерт кращих колективів та художні виставки. З якими проблемами по відзначенню вже зіткнулися чиновники та чому вони сумніваються, що допоможуть їх подолати виділені кошти, – знає Інна Безугла.

14 січня 2014, 17:13

Нафто- та газопереробні підприємства області найбільше забруднюють атмосферу

Діоксид вуглецю, метан, сполуки азоту, неметанові леткі органічні сполуки. Всі ці речовини протягом минулого року піднімалися в небо Полтавщини найчастіше, в результаті чого майже на 2 мільйона тон шкідливих викидів в атмосферному повітрі стало більше. Які регіони найбільш забруднюють нашу область та що про це думають екологи – дивіться у наступному сюжеті.

14 січня 2014, 17:16

З пересторогою «надзвичайники» готуються до Водохреща

Вони знають: сміливців, які за будь-яку ціну готові вийти на кригу та пірнути в ополонку, не бракуватиме. Але, щоб купання закінчилося безпечно, рятівники радять полтавцям дотримуватися елементарних рекомендацій.

14 січня 2014, 17:22

У дворі приватного будинку провалився каналізаційний колектор

Одна з полтавських родин живе... у каналізації. На щастя – не в прямому розумінні цього виразу, на горе – це не таке вже й перебільшення. Прямо через територію приватної ділянки на Мироненка, 29 пролягає міський колектор, над яким регулярно провалюється земля. Басейни з нечистотами посеред двору вже добряче набридли господарям не тільки через сморід, а й через небезпеку, який він створює.

14 січня 2014, 17:24

На Полтавщині очікується погіршення погодніх умов

По всій території України, в тому числі і на Полтавщині, найближчим часом очікується поступове погіршення погодних умов: сніг, мокрий сніг, сильний вітер, на дорогах ожеледиця. Відтак, зважаючи на такі несприятливі для автовласників явища, Державтоінспекція нагадує про особливості експлуатації транспортних засобів у зимовий період.

14 січня 2014, 19:11

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію