Архів новин за 14.09.2013

100-річний ювілей відзначило Державне підприємство «Лубенське лісове господарство»

Нині лісгосп охоплює 5 лісництв на території Лубенського, Чорнухинського, Оржицького, Семенівського та Хорольського районів. Привітати лісівників зі святом завітали і представники обласної влади.

14 вересня 2013, 10:24

Сьогодні професійне свято – у майстрів ножиць та гребінців

У їхніх руках ножиці та гребінці перетворюються на чарівні предмети. Усі перукарі цього дня відзначають своє професійне свято. Аби стати справжніми фахівцями своєї справи, вони все життя вдосконалюють власні здібності. З перукарями-початківцями, які лише опановують ази цієї професії, напередодні свята спілкувалися Крістіна БрігІда та Світозар Хохлов.

14 вересня 2013, 10:25

Він малює рушники

Художник по вишивці Григорій Гринь 35 років пропрацював на фабриці "Полтавчанка" в Опішному. Він - автор безлічі неймовірних схем, свої роботи майстер презентував на виставці у літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного. Тут можна побачити близько 80 ескізів схем для вишивання та рушники, які Григорій Гринь вишив сам.

14 вересня 2013, 10:26

Вірменська община подарувала полтавцям свою бібліотеку

До Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара завітала вірменська община. Гості читальні вирішили подарувати зібрання своїх книг. Це стало ще однією нагодою для налагодження культурних зв’язків між полтавцями та представниками вірменської діаспори в нашому місті.

14 вересня 2013, 10:27

Шість райвідділів міліції області отримали ключі від службових автомобілів для чергових частин

Їх в урочистій обстановці особисто вручав голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко. Губернатор також взяв участь у розширеному засіданні колегії УМВС в Полтавській області.

14 вересня 2013, 10:28

Кошти міської влади і спонсорів + ініціатива батьків = оновленій ДЮСШ №1

У Полтавській дитячо-юнацькій спортивній школі №1 відремонтували покрівлю, замінили вікна, підлогу, труби систем опалення та водопостачання, зміцнили фундамент, провели косметичні ремонти спортзали та інших приміщень. На це з міського бюджету спрямували понад 400 тисяч грн. Допомагали коштами й спонсори. Якщо порахувати усі гроші, які витратили на реконструкцію, говорить міський голова Олександр Мамай, який взяв участь у відкритті оновленого закладу, їх освоїли вдвічі більше, ніж виділили з міського бюджету.

14 вересня 2013, 10:30

Полтавська делегація в рамках проекту «Відкритий світ» готується вирушити до міста Ірондеквойт (США)

За кілька днів полтавська делегація вирушить до міста Ірондеквойт, що в Америці. Ця подорож стала можливою в рамках проекту «Відкритий світ», який фінансується Сполученими Штатами. Він покликаний зміцнити взаєморозуміння й співробітництво між Україною та заокеанською країною. Що очікують від поїздки учасники цьогорічного проекту, дізнавалися наші кореспонденти.

14 вересня 2013, 11:24

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію