Архів новин за 13.09.2013

Полтавська бібліотека імені Котляревського днями поринула в море – в море на картинах

Тут свої роботи презентував полтавський художник-аматор Віктор Перепьолкін.

13 вересня 2013, 16:52

У Полтаві фарбують телевежу

До редакції нашої студії вже кілька днів телефонують полтавці із запитанням «Чому немає телетрансляції?». У Полтавській філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення запевняють: попереджали мешканців міста про відключення радіорелейної станції у зв'язку з плановими роботами. На якому етапі проведення ремонту, а саме - фарбування телевежі, дізнавалася Марина Молька.

13 вересня 2013, 16:53

В центрі Полтави небайдужа молодь агітувала перехожих за здоровий спосіб життя

У якості гасел та закликів - особистий приклад. Адже більшість із тих, хто цього дня зібрався біля Монументу Слави, відвідує спортивні школи та пишається тим, що веде здоровий спосіб життя.

13 вересня 2013, 16:55

У полтавських школах сьогодні відбувся Всеукраїнський Олімпійський урок

Під час нього учні мали змогу не лише займатися фізичними вправами, а й більше дізнатися про традиції Олімпійського руху та познайомитися з чемпіонами-випускниками своєї школи. На одному з таких уроків у загальноосвітній школі №2 побували і наші кореспонденти.

13 вересня 2013, 16:56

ДАІ спільно з Червоним Хрестом провели ряд профілактичних акцій

Державтоінспекція упродовж всього тижня спільно з обласною організацією Товариства Червоного Хреста провели ряд заходів з нагоди Всесвітнього Дня надання першої медичної допомоги. Останній відзначається у кожну другу суботу вересня. Які ж заходи пройшли на території області - дивіться далі.

13 вересня 2013, 16:58

Полтавський міський голова подарував рятівникам дві квартири

Сертифікати на житло Управлінню державної служби надзвичайних ситуацій у Полтавській області вручили з нагоди професійного свята. Як це було, бачила наша знімальна група.

13 вересня 2013, 17:00

День фізкультури і спорту відзначили в університеті економіки й торгівлі

Під девізом «Сітіус, Альтіус, Фортіус», що в перекладі з латині означає «Швидше! Вище! Сильніше!» День фізичної культури і спорту відзначили і в Полтавському університеті економіки і торгівлі. У яких видах спорту змагалися студенти ПУЕТу з нагоди свята, знають наші журналісти.

13 вересня 2013, 17:16

120 кілометрів проїдуть полтавці велосипедами в пам'ять про тих, хто ціною свого життя наближав День Великої Перемоги

Напередодні Дня партизанської слави учасники велоестафети відвідають визначні місця, пов'язані з воїнами підпілля, у селі Лютенька, хуторі Веселому, Зінькові та селищі Котельва. Сьогодні о 7 ранку від Вічного Вогню патріотів проводжала й наша знімальна група.

13 вересня 2013, 17:44

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію