Архів новин за 6.08.2013

Тарифи на послуги з утримання житлового фонду у Полтаві можуть зрівнятися зі столичними

Відповідне рішення про підняття тарифів прийняли нещодавно на засіданні міськвиконкому, воно має вступити в дію після опублікування відповідної інформації у «Полтавському віснику». Поки що ж з рішенням можна ознайомитись на сайті Полтавської міської ради. Проте в облраді з такими перспективами не згодні. На засіданні за участю фахівців територіального управління Антимонопольного комітету України та інспекції по контролю за цінами йшлося про економічну необгрунтованість запропонованих тарифів. З подробицями – наші кореспонденти.

6 серпня 2013, 15:42

Полтавці почали активно звертатися до Адміністрації Президента

Говорили сьогодні в обласній державній адміністрації і про звернення громадян, які надходять безпосередньо до Адміністрації Президента України. Тут пройшла селекторна нарада з керівниками районів області та заслухали, як вони виконують свої зобов'язання для вирішення проблемних питань полтавців. Що найбільше турбує наших громадян та скільки із поданих звернень вирішили позитивно – дивіться далі.

6 серпня 2013, 15:48

На Полтавщині припинили незаконне видобування «чорного золота»

Правоохоронці з'ясували, що невстановлені особи вивозили зі свердловини у середньому 30-40 кубічних метрів нафти за добу. Сировину переправляли на автотранспортне підприємство у Полтаву, а далі – на міні-нафтопереробний завод.

6 серпня 2013, 15:56

Функції збору й адміністрування єдиного страхового внеску відтепер – у компетенції Міністерства доходів і зборів

На початку липня Президент України підписав ряд законодавчих актів щодо проведення адміністративної реформи. У зв'язку з цим буде запроваджено нову управлінську модель пенсійного страхування, що передбачає виконання функцій збору й адміністрування єдиного страхового внеску органами Міністерства доходів і зборів.

6 серпня 2013, 15:58

У Галереї відкрилася виставка «Національний банк майбутнього»

У Галереї мистецтв відкрилася виставка 2-го Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на тему «Національний банк майбутнього». Це – 75 робіт переможців першого етапу конкурсу. Загалом на розсуд журі школярі України подали близько 3000 робіт, в яких відобразили власне уявлення про діяльність центральної банківської установи держави.

6 серпня 2013, 16:00

В обласній бібліотеці відкрилася фотовиставка «Несподівана Америка»

Несподівану Америку, найкрасивіші куточки якої потрапили до об'єктиву фотокамери, демонструє в обласній бібліотеці фотохудожник Іван Дудкін. Митець побував на іншому боці земної кулі кілька разів. Щоразу привозив звідти купу приємних вражень та сотні світлин. Частина з них прикрасила фотовиставку, на якій побували і наші кореспонденти.

6 серпня 2013, 16:11

Сьогодні православний світ вшановує пам'ять святих князів Бориса та Гліба

Загинули вони мученицькою смертю від руки свого старшого брата Святополка. За смиренність Борис та Гліб були зараховані до лику святих. Історія про їхнє життя – далі у нашому випуску.

6 серпня 2013, 16:46

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію