Архів новин за 27.07.2013

Професія моряка – одна із найбільш привабливих і, водночас, небезпечних професій

З одного боку – це можливість побачити світ і непогано заробити, з іншого – постійні ризики і розлука з рідними. Проте мешканця селища Вороніна Володимира Носа ці мінуси не налякали, пропрацював на цивільних суднах багато років. Про ті часи нині нагадує чимало фотографій та сувенірів. Два роки тому вони стали експонатами музею, який Володимир Нос облаштував у себе вдома.

27 липня 2013, 18:47

Днями свої творчі надбання презентували двоє молодих митців

У салоні «Художник» відкрилася спільна витсавка цьогорічних випускників. Експозиція, говорять майстри пензля, – своєрідний підсумок отриманих знань за час навчання у виші.

27 липня 2013, 18:47

Грошово-кредитний ринок області у першому півріччі характеризується стабільним зростанням коштів

«Стабільність» – саме це поняття характеризує ситуацію на грошово-кредитному ринку області у першому півріччі цього року, говорять в обласному управлінні Нацбанку. На банківських рахунках збільшуються кошти, залучені від клієнтів. На тлі здешевлення кредитів спостерігається збільшення загального обсягу кредитування. Простежується і тенденція до зниження частки проблемної заборгованості. Детальніше про це – у нашому сюжеті.

27 липня 2013, 18:50

Щодня Полтава споживає близько 60 тисяч метрів кубічних води

На відміну від більшості міст України, де воду беруть переважно з поверхневих джерел, «Полтававодоканал» піднімає її з артезіанський свердловин глибиною до 800 метрів. Про шлях місцевої води до полтавців розкажуть наші журналісти.

27 липня 2013, 18:51

Під дитячим садком наввипередки ганяють машини

Таку картину у «години пік» щодня спостерігають мешканці будинку по вулиці Героїв Сталінграда, 28. Дошкільний заклад знаходиться через дорогу від їх багатоповерхівки, але, крім того, небезпека чатує і на дітей, які гуляють поблизу власного будинку, адже як такого двору у них немає. Автомобілі зрізають шлях через двір, щоб уникати пробок та світлофорів, переконані полтавці. Місцеві жителі зверталися до представників Державтоінспекції та міської влади, щоб загородити проїзд, але за 3 роки зупинити рух через двір їм так і не вдається. Чому, намагалися з'ясувати наші кореспонденти.

27 липня 2013, 18:52

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію