Архів новин за 25.07.2013

У Галереї мистецтв відкрилася персональна виставка художника Едуарда Трирога

Полтавський художник Едуард Трирог працює у власній художній техніці. Він малює на шпалерах, працює з м'якими матеріалами: вугіллям та пастеллю. Днями митець підготував для полтавців виставку своїх кращих робіт. Експозиція під назвою «Ретроспектива» відкрилася у Галереї мистецтв.

25 липня 2013, 16:14

В області пройшла підготовка юних десантників

Майже 100 юнаків та дівчат віком від 10 до 19 років з різних куточків Полтавщини та Київщини зібралися разом, щоб активно провести свій час. Всі вони – курсанти військово-патріотичних клубів парашутно-десантного спрямування, які на базі авіаційної комендатури вдосконалюють свої професійні вміння.

25 липня 2013, 16:17

Минулими вихідними спекотна літня погода у Полтаві змінилася на значне похолодання

Комусь у таких умовах стало легше дихати, а хтось, навпаки, замерзає, передчуваючи осінь. Є й такі полтавці, які відчувають іншу погоду своїм тілом – за кілька днів до того, як погода зміниться, вони знають про це за власними «барометрами» – головою чи ногами. Що таке метеочутливість, як із нею вжитися та чи зміниться погода найближчими днями у Полтаві – пояснюють фахівці.

25 липня 2013, 16:20

Контролюючі органи вкотре перевірили пасажироперевізників області

Працівники Державтоінспекції разом зі спеціалістами з Управління Укртрансінспекції у Полтавській області вкотре перевірили пасажироперевізників на виконання всіх необхідних нормативів. Лише протягом одного дня фахівці виявили більше десяти порушників.

25 липня 2013, 16:21

1025-річчя Хрещення Київської Русі – свято, яке має об'єднати усі конфесії України

Принаймні, такої думки представники Полтавської єпархії Української православної церкви. Про це вони наголошували під час зустрічі з головою обласної державної адміністрації Олександром Удовіченком.

25 липня 2013, 16:22

Більш надійні, з вищим ступенем уніфікації та якіснішим рівнем підготовленого повітря

Полтавський турбомеханічний завод презентував нову лінійку стаціонарних та пересувних дизельних й електроприводних гвинтових компресорних станцій. Детальніше дивіться далі у сюжеті.

25 липня 2013, 16:25

На Полтавщині підбили підсумки економічного і соціального розвитку області за перше півріччя

Про підсумки економічного і соціального розвитку області у першому півріччі йшлося на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування. Окрім керівників області, голів районних рад та міст обласного значення, участь у засіданні взяв Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. З подробицями – наші кореспонденти.

25 липня 2013, 16:26

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію