Архів новин за 10.06.2013

В Галереї мистецтв свої картини презентував художник Роман Волосков

«Пошуки» – таку назву має персональна виставка художника Романа Волоскова, що відкрилася у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Митець вперше експонує свої картини перед полтавською публікою. Чим увінчалися його творчі пошуки, знають наші журналісти.

10 червня 2013, 16:37

В ДАІ області продовжується заміна посвідчень водія, виданих ще при Радянському Союзі

Аби здійснити дану процедуру, водієві потрібно надати до реєстраційно-екзаменаційного підрозділу ДАІ тільки документи, без здачі додаткових іспитів.

10 червня 2013, 16:38

Сьогодні на перехресті вулиць Сінної та Енгельса сталася ДТП за участю двох автомобілів

Внаслідок цього водій одного з них помер на місці, а його пасажира доправили до 1-ої міської лікарні. Деталі події – у наступному сюжеті.

10 червня 2013, 16:39

Полтавські ОСББ об'єднуються в Асоціацію

«Гуртом і батька легше бити», – каже народна приказка та показує досвід. Відтак, задля вирішення проблемних питань в житлово-комунальному господарстві об'єднання співвласників багатоквартирних будинків згуртувалися в Асоціацію «Захисти свій дім».

10 червня 2013, 16:41

Навчатися ніколи не пізно

Стверджують це і власники ваучерів на отримання другої вищої освіти чи курсів підвищення кваліфікації від Центру зайнятості. Крім того, послуга, введена для того, щоб підняти конкурентноспроможність населення віком за 45 років на ринку праці, абсолютно безкоштовна.

10 червня 2013, 16:42

В Ковалівській сільській раді – новий голова

2 червня 2013 року в Полтавському районі відбулися позачергові вибори на посаду голови Ковалівської сільської ради, до складу якої входять 11 сіл. За підсумками голосування перемогу отримав «свободівець» Олександр Бублик. Подробиці – у наступному сюжеті.

10 червня 2013, 16:47

П'ять мішків тухлого сала та м'яса на контейнерному майданчику не дають нормально дихати мешканцям вулиці Рози Люксембург

Не позаздриш мешканцям приватних будинків по вулиці Рози Люксембург 37-39. З одного боку, їм недалеко діставатися до базару, з іншого – ринок приходить прямо до них. Але не зі свіжими овочами та фруктами, а з тухлим м'ясом та салом, яке несумлінні реалізатори зносять до мусорних контейнерів прямо під вікна будинків.

10 червня 2013, 17:05

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію