Архів новин за 19.03.2013

23-річний кременчужанин замахнувся на святе

З метою наживи він викрав дві ікони з недобудованої каплички православної церкви Миколая Чудотворця. Крадія вдалося затримати. Допомогу у пошуках злочинця надав таксист, який вчасно повідомив міліцію про підозрілого чоловіка.

19 березня 2013, 14:02

У Кременчуці працівники податкової міліції викрили та припинили діяльність конвертаційного центру

За попередніми даними, його робота дала змогу підприємствам-вигодонабувачам ухилитися від сплати податків на суму близько 6 млн. грн.

19 березня 2013, 14:04

Полтава долучилася до Всеукраїнського тижня дитячого читання

Кожного року під час весняних канікул його проводять у бібліотеках по всій Україні. В Полтавській обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного з цього приводу організували розважально-ігрове свято. Як заохочують дітей до читання книг і якій літературі підростаюче покоління надає перевагу – дивіться далі.

19 березня 2013, 14:06

Обласний військкомат розшукає призовників

Це одне з основних завдань, які стоять перед працівниками призовних комісій у 2013 році. Сам же призов на строкову військову службу на території Полтавської області пройде з 8-го квітня по 24 травня.

19 березня 2013, 14:08

За темпами виробництва валового продукту у 2012 Полтавщина посіла 4 місце

Незважаючи на зниження темпів виробництва валового продукту на більш як 10%, на загальнодержавному рівні Полтавщина посіла 4 місце. Про ці та інші підсумки роботи агропромислового комплексу регіону за 2012 рік говорили на засіданні колегії Департаменту агропромислового розвитку.

19 березня 2013, 14:29

У Полтаві стартувала оздоровча кампанія 2013 року

Розпочали її розширеним засіданням обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей. У такий спосіб планують охопити близько 35 тисяч полтавської малечі, розповіли представники обласної влади. Де відпочиватимуть дітлахи і як підготують для цього табори, обговорювали під час зібрання в обласній державній адміністрації.

19 березня 2013, 16:11

Полтавська земля цього дня зустрічала гостей із Ізраїлю

До нашої області прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль Реувен Дін Ель. Метою свого візиту останній називає пошук спільних напрямків співраці з Полтавщиною. Чи знайшли точки дотику у подальшій роботі ізраїльські дипломати та керівництво нашої області, дивіться далі.

19 березня 2013, 16:31

Депутати міської ради «склали» чергову сесію

Традиційно швидко у вівторок зранку пройшла чергова 30 сесія 6 скликання Полтавської міської ради. Як за девізом «Один за всіх, і всі за одного» депутати на чолі із мером Полтави Олександром Мамаєм єдиним фронтом ухвалили всі питання, винесені на порядок денний. Серед іншого це стосувалося і внесення змін до бюджету, і висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування у засобах масової інформації.

19 березня 2013, 16:49

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відзначили азербайджанське свято весни

Новруз Байрами – одне з найшанованіших та найулюбленіших свят в Азербайджані. Відзначають його у час весняного рівнодення і символізує воно оновлення природи. Прихід весни зустрічала і азербайджанська громада Полтавського університету економіки і торгівлі.

19 березня 2013, 16:59

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію