Архів новин за 27.02.2013

Вшосте в області пройшов конкурс образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло»

Традиційно організували його серед вихованців позашкільних навчальних закладів. Цього року участь у змаганні взяло понад 75 учасників з усієї Полтавщини. Свої досягнення учні представляли у трьох номінаціях: живопис, графіка та скульптура.

27 лютого 2013, 17:05

Військово-спортивний центр «Воїн» відзначив свій 10-річний ювілей

З нагоди 10-річчя Полтавської обласної дитячої громадської організації «Військово-спортивний центр «Воїн» у Міському Будинку культури відбулося справжнє свято чоловічої мужності та сили. Привітати іменинників прийшли як рідні та близькі, так і представники міської та обласної влад.

27 лютого 2013, 17:07

На день передплатника «Зоря Полтавщини» запросила своїх читачів з усієї області для вручення подарунків

Уже вп'яте полтавські читачі Всеукраїнської громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини» отримували подарунки за свою відданість виданню. Нинішнього року останньому виповнюється 175 років, а коло його шанувальників тільки збільшується, говорять в редакції. У середу передплатники газети після традиційного розіграшу заохочувальних призів урочисто стали їх власниками. Що найбільше полюбляють читати полтавці, а також про те, які зміни їх очікують на шпальтах газет – дивіться у нашому наступному матеріалі.

27 лютого 2013, 17:08

Правоохоронці переконані: зменшити кількість дітей, які вживають наркотики, можна за допомогою профілактичних фільмів

Саме тому для учнів полтавських шкіл та вихованців інтернатів влаштували перегляд фільму «Скажи наркотикам «Ні». Про враження дітей від нього знають наші журналісти.

27 лютого 2013, 17:09

У Полтаві визначили найактивнішу молодь, яка обирає здоровий спосіб життя

Цього тижня їх урочисто відзначили у навчально-виховному комплексі №16. Як саме учні переконують своїх друзів не пити, а займатися спортом, та чи дійсно це допомагає оздоровити молодь – дізнавалися наші кореспонденти.

27 лютого 2013, 17:11

Директорам загальноосвітніх навчальних закладів розповідали, як розпоряджатися шкільним бюджетом

Як успішно вирішити фінансові питання та розпоряджатися шкільним бюджетом – про це сьогодні говорили у Полтаві під час обласного науково-практичного семінару для директорів загальноосвітніх навчальних закладів. Над темою економіки освіти ще з 2006 року працюють фахівці обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, і нинішній захід став для них вже третім, під час якого не лише теоретично, а й у формі тренінгу керівників шкіл навчали правовій компетентності.

27 лютого 2013, 17:12

Міська влада Полтави не реагує на приписи ДАІ з приводу неналежного утримання доріг

Представники Державтоінспекції переконують: у 2013 році на дорогах загального значення Полтавщини ВЖЕ ліквідували більше 22 тисяч квадратних метрів ямковості. Та, не дивлячись на таку цифру, проблема неякісного дорожнього покриття залишається невирішеною. Особливо це стосується районних центрів, міст Полтави та Кременчука. Коли ж ситуація зміниться на краще – дізнавалися наші журналісти.

27 лютого 2013, 17:14

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію