Архів новин за 21.02.2013

Напередодні Дня захисника Вітчизни обласна влада привітала всіх причетних до цієї справи військових

Для ветеранів та нинішніх офіцерів Збройних сил України підготували святковий концерт. Не обійшлося на заході і без вручення нагород.

21 лютого 2013, 17:12

Все менше часу залишається до чергової сесії Полтавської обласної ради

Тож члени постійних депутатських комісій продовжують обговорення робочих питань. Так ключовою темою для дискусій вкотре став розподіл додаткових бюджетних коштів. Це питання обговорювали на засіданні постійних комісій з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій і комісії з питань екології та раціонального природокористування.

21 лютого 2013, 17:15

У четвер Полтаву відвідала жива легенда – гість, запам'ятати всі регалії якого практично неможливо

Валентин Скурилов – історіограф фірми «Фаберже», Вчений секретар Російського меморіального фонду Карла Фаберже, консультант-дослідник російського відділу Антикварного дому «Крісті», експерт Міністерства культури Росії і надзвичайно цікава особистість. Він провів для студентів Полтавського університету економіки і торгівлі лекцію та подарував бібліотеці закладу унікальні книги про ювелірне мистецтво. Пощастило зустрітися з Валентином Скуриловим не тільки студентам, а й нашим кореспондентам.

21 лютого 2013, 17:17

У Полтаві пройшов тренінг для представників студентського самоврядування з усієї України

На базі Полтавської державної аграрної академії сьогодні пройшов тренінг для представників студентського самоврядування з усієї України. Наш заклад для проведення засідання Об'єднаної ради студентського самоврядування при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, переконані у виші, обрали не випадково. Адже студенти саме цього закладу стояли у витоків самоврядування на Полтавщині.

21 лютого 2013, 17:19

«Завод погрожує вибити двері у нашій кімнаті та виселити»

Із таким повідомленням сьогодні телефоном до нашої студії звернулася полтавка, яка проживає у гуртожитку Тепловозо-ремонтного заводу. За словами жінки, її сусідку вже спіткала така доля. На місце події, аби розібратися у ситуації, виїхала наша знімальна група. Про те, що ж відбувалося сьогодні у гуртожитку, чи вибивали там двері та кого, куди і навіщо виселяли – дивіться у нашому сюжеті.

21 лютого 2013, 17:49

Полтавське село розвивається

Про це свідчать результати Програми соціального і економічного розвитку сільських населених пунктів. Здобутки її реалізації у приміщенні Полтавської обласної ради цього дня демонстрували представники усіх районів області. Побували на виставці досягнень сільського господарства і наші кореспонденти.

21 лютого 2013, 18:03

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію