Архів новин за 5.01.2013

Новорічні та Різдвяні свята дають можливість ще й відпочити після трудових буднів

І саме сон, зазначають лікарі, – невід'ємний атрибут відпочинку. Сни можуть бути чорно-білі чи кольорові, позитивні чи негативні, правдиві або ж, навпаки, забутися на наступний ранок. Що ж таке сон, досліджувала Юлія Іващенко.

5 січня 2013, 13:55

7-го січня в Україні святкують Різдво

За традицiєю – це сiмейне свято. Час, коли родичi ходять один до одного в гостi, приносять дарунки, прощають старі образи. Різдво Христове належить до великих християнських свят, які церква відзначає особливо урочисто. Адже за біблійними свідченнями, цього дня народився Син Божий – Ісус Христос.

5 січня 2013, 13:57

Для одних тварин узимку нагальна проблема голоду, для інших – морози

Останні аж ніяк не сприяють таким улюбленим прогулянкам. Зайве переохолодження, застерігають фахівці, може загрожувати домашнім тваринам низкою хвороб. Як господарі рятують своїх чотирилапих улюбленців від холодів, дізнавалася Крістіна Брігіда.

5 січня 2013, 13:58

Щасливої долі взимку бажали б для себе птахи, які не відлетіли до теплих країв

У холода їм доводиться чи не найважче, адже вони мають знаходити їжу самотужки або ж чекати на допомогу від людей. Як підгодовують полтавці братів наших менших, дивіться у наступному сюжеті.

5 січня 2013, 13:59

Полтавці у 2012-му найчастіше називали дітей іменами Анастасія та Максим

У 2012 році у Полтаві народилося 3492 малюка, що на 360 більше, ніж у попередньому році. Звичайно, перед молодими батьками поставало питання, як назвати свою дитину, щоб її ім'я принесло щастя у житті. Одні дотримувалися церковного календаря, інші зважали на сімейні традиції, а хтось намагався підібрати незвичайне та особливе ім'я для свого малюка. Як найчастіше називали дітей у 2012 році, знають наші журналісти.

5 січня 2013, 14:00

В області функціонує майже 100 мобільних пунктів обігріву

Вже традиційно з приходом зими та зниженням температури територіальне управління МНС спільно з органами влади встановили мобільні пункти обігріву. Наразі на території області функціонує 92 таких осередка.

5 січня 2013, 14:01

Релігійна організація та жителька Полтави сперечаються у праві власності на земельну ділянку

До редакції нашої студії звернулася полтавка, яка розповіла, що частину її земельної ділянки наприкінці минулого року незаконно захопили... невідомі. Представники релігійної організації, за словами жінки, пошкодили її паркан, а натомість встановили огорожу, а ще – вирізали частину дерев і зібралися розпочати будівництво. Полтавка дивується, каже: під загрозою опинилася садиба, яка вистояла окупацію під час Великої Вітчизняної.

5 січня 2013, 14:03

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію