Архів новин за 4.01.2013

Зведення Монументу Слави у нашому місті до 100-річчя Полтавської битви обійшлося у 150 тисяч карбованців

Полтавська телевізійна студія «Місто» започатковує цикл сюжетів про пам'ятники та пам'ятні місця нашого міста. Полтава має дійсно багату історію, яку свого часу увічнили у бронзі та мармурі відомі скульптори та архітектори. Сьогоднішня розповідь – про пам'ятник, який вже давно став візитівкою Полтави. Монумент Слави встановили на честь 100-річчя перемоги у Полтавській битві. Більше про історію його створення знають Крістіна Брігіда і Сергій Сепітий.

4 січня 2013, 16:56

Цим дітям наразі – не до відпочинку

Близько 300 пацієнтів дитячої лікарні сьогодні отримали подарунки від представників міської влади. Посадовці переконані: напередодні Різдва Христового кожна дитина повинна отримати гарний настрій, а ще – доповнить його солодкими презентами.

4 січня 2013, 16:57

Полтавські школярі найактивніше відпочивають на канікулах у школах

Перед Новим роком полтавські школярі попрощалися зі своїми навчальними закладами та пішли на канікули. Тривають вони два тижні і закінчаться 13 січня. А вже наступного дня учні мають знову сісти за парти. Як відпочивають полтавські школярі, чим вони займаються і які особливості канікул у Полтаві – дізнавались наші кореспонденти.

4 січня 2013, 16:58

В Україні вирішили повністю відмовитися від навчання у другу зміну

У 2012 році Міністерство освіти і науки, молоді і спорту видало відповідний наказ «Про змінність навчання в загальноосвітніх навчальних установах». Тож школи мають протягом 1-2 років перейти на одну зміну. Яким чином відбувається цей процес у Полтаві, скільки шкіл вже відмовилися від другої зміни і що заважає решті – дивіться далі.

4 січня 2013, 16:59

Упродовж 2012 року в Октябрському районі залишився нерозкритим кожен третій злочин

Але в той же час спостерігається і певне зменшення тяжких та особливо тяжких злочинів. Про це на координаційній нараді керівників правоохоронних органів повідомив прокурор Октябрського району.

4 січня 2013, 17:00

У Полтаві повноцінно запрацювала Державна служба реєстрації

Більше 200 громадян області вже отримали кваліфіковану допомогу з питання реєстрації речових прав на нерухоме майно. Це стало можливим завдяки набранню чинності Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно». Яка ж вартість послуг реєстраційної служби, дізнавалися Юлія Іващенко та Олексій Гнипа.

4 січня 2013, 17:01

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію