Архів новин за 6.09.2012

Цикл сюжетів «Вулиці Полтави»: вулиця Чапаєва

Ми продовжуємо цикл сюжетів про вулиці Полтави. Сьогодні мова піде про вулицю Чапаєва, яка щодня збирає тисячі полтавців та гостей міста. Її популярність пояснюється розташуванням базару. Потреби купців ця артерія обслуговувала і раніше. Більше про історію вулиці розкажуть наші журналісти.

6 вересня 2012, 16:36

Полтавську спортивну еліту привітали із професійним святом

У суботу 8 вересня в Україні відзначатиметься День фізичної культури і спорту. Напередодні свята ветеранів спорту, найкращих атлетів та їх тренерів, а також інших причетних до цієї сфери людей на Полтавщині із професійним святом вітали у стінах Краєзнавчого музею.

6 вересня 2012, 16:40

Перший тиждень навчання першачків – перевірка на міцність

Перші домашні завдання, перші оцінки та, безумовно, перші отримані знання. Для тих учнів, які цього року вперше переступили поріг школи, цей тиждень виявився ще й гарною перевіркою на міцність. Наскільки важко адаптуватися першачкам до навчання, дізнавалися наші журналісти.

6 вересня 2012, 16:41

Область за півтора місяці до початку опалювального сезону: готовність – 90%

За півтора місяці в Україні розпочнеться опалювальний сезон. З цього приводу в обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада за участю представників різних районів області. Як готуються комунальники до холодів та чи будуть полтавці цієї зими із теплом – дивіться далі.

6 вересня 2012, 16:43

У Полтаві незабаром попрощаються з останнім сміттєпроводом у багатоповерховому будинку

У Полтаві на межі закриття – один із двох останніх сміттєпроводів у місті, яким ще користуються мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 44. Комунальники пояснюють: у них немає ані людей, які б обслуговували сміттєзбирач, ані коштів на його постійну санітарну обробку. Та й 99 відсотків полтавців вже давно користуються баками для сміття: це і зручніше, і дозволяє підтримувати нормальний санітарний стан у будинках полтавців. Долю останніх сміттєпроводів у Полтаві цього тижня досліджували Інна Безугла та Олексій Гнипа.

6 вересня 2012, 16:45

В літературно-меморіальному музеї імені Івана Котляревського панувала гармонія ліній

Свої роботи тут презентував відомий художник-графік Микола Грибан. Виставку бачили і наші журналісти.

6 вересня 2012, 16:51

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію