Архів новин за 5.09.2012

У Міському будинку культури готуються до чергового свята краси

17 жовтня тут пройде 15-й за ліком міський конкурс «Наталка Полтавка». Більше про його цьогорічні родзинки і умови участі знають наші журналісти.

5 вересня 2012, 17:24

Лікарі застерігають школярок не носити високі підбори

Учителі почали підготовку до нового навчального сезону, і це означає, що літо закінчилося. А разом з ним – і сезон зручних шльопанців та в'єтнамок. Жінки перевзулися у туфлі, часто – на високих підборах. А, наслідуючи їх та моду, – і дівчатка-школярки. Чи шкодливо носити взуття на підборах для дитячого організму, дізнавалися наші журналісти.

5 вересня 2012, 17:25

17-та гімназія провела методичне об'єднання вчителів-початківців Полтави

З початком вересня педагоги, як і школярі, готуються до нового навчального року. Так на базі Полтавської 17-ї гімназії пройшло засідання методичного об'єднання керівників шкільних методичних об'єднань початкових класів. У ході заходу вчителі обговорили зміни до навчальних програм та поділилися власними творчими здобутками.

5 вересня 2012, 17:26

Українці незабаром зможуть купувати сім-картки для мобільних телефонів лише з паспортом

Такі зміни вже підготували до профільного закону «Про телекомунікації» у Держспецзв'язку. Тож, якщо його приймуть в уряді, то між мобільними операторами та користувачами укладатимуть договори. А правоохоронцям у такий спосіб чиновники хочуть допомогти в разі необхідності отримувати інформацію про громадян.

5 вересня 2012, 17:27

У цьому році кількість злочинів, пов'язаних з корупцією, знизилася більше ніж у 4 рази

Так протягом 2012 викрито 7 фактів хабарництва проти 30-ти у минулому. Такі цифри озвучили на координаційній нараді за участю керівників правоохоронних органів міста.

5 вересня 2012, 17:29

У Полтаві тварин спіткає доля нещасної героїні одноіменного роману Толстого «Анна Карєніна»

Як рятували цуценят з-під потягу члени місцевої природозахисної організації та що потрібно робити чи не робити, щоб нещасні випадки із братами нашими меншими на коліях не повторювалися, – дивіться далі.

5 вересня 2012, 17:30

Ганчірки, газети та дитячі памперси – неповний перелік непотребу, який комунальники витягають із забитих труб

Частково причиною забитої каналізації стають самі мешканці багатоповерхівок, переконують комунальники. Серед лідерів у непотребі, який витягають із колекторів і каналізаційних стоків, вже не перший рік – ганчірки, газети і овочеві відходи, розповідають в обласному комунальному підприємстві «Полтававодоканал». Втім, трапляються і зовсім нетипові навіть для цього так званого «антирейтингу» речі.

5 вересня 2012, 17:31

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію