Архів новин за 29.09.2012

Мистецтво танцю приваблює мільйони людей по всьому світі

Хтось обирає класику, хтось – народні танці, а декому до душі відбивати степ. Останній своєю несхожістю на іншу хореографію вже давно встиг завоювати широку аудиторію як танцюристів, так і глядачів. Самі ж степісти говорять: щоб танцювати, не обов'язково володіти особливими хореографічними здібностями.

29 вересня 2012, 14:48

За цими експонатами полюють нумізмати

Пам'ятні монети користуються популярністю серед українців і нині для них розробили вже більше 20 колекційних тематичних серій. Які зображення найбільше подобаються українським колекціонерам та про останні новинки пам'ятних монет дізнавалися Інна Безугла та Олексій Гнипа в Національному банку України.

29 вересня 2012, 14:50

16 років в Україні користуються системою штрих-кодування товарів

Вона не є обов'язковою, втім, для зручності товарообігу до неї звертаються практично всі виробники. Чи допомагають штрих-коди полтавцям робити якісні покупки, чи звертають вони увагу на сполучення цифр і штрихів і яку, зокрема, інформацію несуть, – дивіться далі.

29 вересня 2012, 14:51

Нарешті, добилися!

Це антитютюнові громадські організації – про набуття чинності закону щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів. Де заборонили рекламувати і які штрафи за порушення гарантовані - у наступному сюжеті.

29 вересня 2012, 14:52

Правоохоронці за допомогою журналістів врятували чотирилапого друга

Завдяки злагодженій роботі кінологів у селі Бречківка вдалось врятувати собаку із полону. Більше про це – далі у випуску.

29 вересня 2012, 14:53

Для керівників торговельних мереж провели зібрання у податковій службі області

Мета останнього – недопустити фальсифікату і контрафакту на полицях магазинів.

29 вересня 2012, 14:54

Із січня наступного року набуває чинності новий Закон «Про зайнятість населення»

Останній, наголошують його творці, відрізняється комплексним підходом до підвищення рівня працевлаштування. Які переваги для окремих категорій громадян гарантує новий закон про зайнятість, дізнавалися наші журналісти.

29 вересня 2012, 14:55

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію