Архів новин за 13.09.2012

До початку наступного тижня полтавці можуть розраховувати на суху та теплу погоду

Днями розпочалося так зване бабине літо. Температурні показники, говорять у Полтавському гідрометцентрі, в цей період піднімуться до 25-27 градусів за цельсієм.

13 вересня 2012, 17:01

В цьому місяці до Полтави привезуть Плащаницю Пресвятої Богородиці

Упродовж місяця – з 19 вересня по 19 жовтня – на території України перебуватиме Плащаниця Пресвятої Богородиці. Святиня із Гефсиманської обителі побуває і в Полтаві. Коли саме і в якому храмі знаходитиметься – дізнавались наші журналісти.

13 вересня 2012, 17:03

Замість маршу Мендельсона та офіційної реєстрації шлюбу – порушена кримінальна справа

28-річний полтавець, аби зробити своїй співмешканці приємну несподіванку, поцупив із магазину весільну сукню. Втім, весіллям ця історія не закінчилася. Її подробиці – далі у випуску.

13 вересня 2012, 17:04

У Полтавській митниці провели практичні заняття для студентів

Поєднати теорію із практикою, а ще – не лише відповісти, а й наочно продемонструвати відповіді на всі питання. У Полтавській митниці у вересні провели вже традиційне практичне заняття для студентів Полтавського університету економіки і торгівлі. Вигоду від такої співпраці вбачають обидві сторони.

13 вересня 2012, 17:05

У Кременчуці поліпшать процедуру надання послуг громадянам

Про поточні результати реалізації проекту зі створення Центру муніципальних послуг населенню Кременчука на своїй прес-конференції говорив президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку Андрій Мельник. Він представив проект, який здатен поліпшити процедуру надання послуг громадянам. Як відбувається міжсекторна взаємодія у Кременчуці, знають наші журналісти.

13 вересня 2012, 17:08

Спеціальний уповноважений Прем'єр-міністра України Анатолій Толстоухов зустрівся із полтавськими студентами

Кількість ризиків техногенних катастроф у світі та в Україні свідчить про те, що вони і надалі будуть зростати. Тому, говорячи про національну безпеку, екологічна політика має бути пріоритетною для українців. Таке переконання висловив спеціальний уповноважений Прем'єр-міністра України Анатолій Толстоухов у четвер під час зустрічі із полтавськими студентами. Спілкування із молоддю пройшло у Національному технічному університеті.

13 вересня 2012, 17:10

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію