Архів новин за 12.09.2012

Цикл «Вулиці Полтави»: вулиця Паризької Комуни

Ми продовжуємо цикл сюжетів про вулиці нашого міста. Сьогодні мова піде про вулицю Паризької Комуни, побувавши на якій, можна скласти своє враження про Полтаву ХІХ століття. Споруди, розташовані на ній, збереглися з тих далеких часів до сьогодні. Крім цього, на вулиці Паризької Комуни знаходиться одна з найстаріших архітектурних споруд Полтави – Спаська церква.

12 вересня 2012, 17:07

Гідні нащадки славетного Івана Котляревського отримали літературну премію

Нагороджували переможця та лауреатів біля садиби письменника. Автори найкращих гумористичних робіт отримали не лише моральне, а й матеріальне заохочення. Хто цього року удостоївся дитячої літературної премії імені Івана Котляревського, знають наші журналісти.

12 вересня 2012, 17:08

На Семенівщині останні 15 гривень та хлібину у 65-річної пенсіонерки відібрав волоцюга з Харківщини

О 4-тій годині ранку він, виставивши віконне скло, проник до будинку одинокої бабусі, чим навів справжній страх на господарку оселі.

12 вересня 2012, 17:10

Полтавці продовжують труїтися дикорослими грибами

Нині їх активно збирають у лісах, а хто не хоче виїздити за межі міста, купують ці делікатеси на ринках, в тому числі – стихійних. Попри попередження лікарів та рятувальників полтавці не тільки самі куштують маловідомі гриби, але й годують ними дітей.

12 вересня 2012, 17:10

В області вітали ветеранів-учасників військової операції «Анадир»

50-та річниця Карибської кризи. Саме із цієї нагоди у приміщенні облдержадміністрації вітали ветеранів-учасників операції «Анадир». Для запрошених – вітання, нагороди, концертна програма і святковий стіл.

12 вересня 2012, 17:12

У Полтаві навчали надавати більш якісну допомогу тим, хто звільнився із місць позбавлення волі

Майже повний робочий день активного спілкування. Саме в такому режимі сьогодні пройшов семінар, де фахівців навчали більш якісній допомозі тим людям, які звільнились із місць позбавлення волі. В рамках заходу вперше в Україні презентували моніторингові форми для проведення досліджень по дотриманню прав людини у тюрмах.

12 вересня 2012, 17:13

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію