Архів новин за 11.09.2012

11 вересня віряни вшановують день Усікновення глави Іоанна Предтечі

Більше про історію свята і нинішні забобони, пов'язані з ним, – у наступному сюжеті.

11 вересня 2012, 16:20

На Полтавщині пройшов щорічний фестиваль «Сміхограй»

Вірші про Івана Котляревського, авторські пісні полтавських авторів лунали цього дня у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського. Десятки учнів з усієї Полтавської області приїхали до обласного центру, щоб взяти участь у щорічному фестивалі «Сміхограй». Оцінювали красу українського слова та мелодійність української пісні і наші журналісти.

11 вересня 2012, 16:20

Полтавські лісівники – у п'ятірці кращих в Україні

Сучасні технології впроваджують і в лісовому господарстві. Так Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства входить до п'ятірки кращих обласних управлінь в Україні по створенню нових лісів. Цього року вже близько 2-х мільйонів гривень виділено для реалізації цього завдання. Які ще здобутки мають лісівники Полтавщини, дізнавалися Юлія Іващенко та Олексій Гнипа.

11 вересня 2012, 16:22

І знову у вівторок на тому ж місці – робоча нарада в перинатальному центрі

Червону стрічку на вході до останнього планують перерізати вже за півтора місяці – 25 жовтня. Хід робіт особисто перевіряв губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко.

11 вересня 2012, 16:24

За електроенергію можна сплачувати менше упродовж всього року

Значна частина коштів для утримання квартир припадає на комунальні платежі. З приходом осені світловий день стає все коротшим, а отже, полтавці раніше вмикають світло у домівках. У холодні пори року споживання електроенергії збільшується, відповідно, і сплачувати за неї доводиться більше. Чи можна платити менше навіть взимку і яким чином реально зекономити на електроенергії – дивіться у нашому наступному матеріалі.

11 вересня 2012, 16:26

У Полтаві квартири біля зупинок винаймають найкраще, навіть не дивлячись на ціну

Вересень – плідний сезон на ринку нерухомості. Зокрема, житло на новий навчальний рік підшукують студенти. Від чого залежить ціна квартири на винайм та які з них користуються найбільшим попитом у Полтаві, дізнавалися наші журналісти.

11 вересня 2012, 16:27

Комунальники відкривають сезон штрафів за спалювання опалого листя

За подібне порушення правил благоустрою можна сплатити штрафів на загальну суму... близько 2-х тисяч гривень.

11 вересня 2012, 16:28

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію