Архів новин за 10.09.2012

Бути не схожим на інших, вирізнятися із натовпу, самостверджуватися – причини, які змушують людей робити татуювання

Найбільше під загальну хвилю модного явища потрапляє молодь. Які тату полюбляють робити полтавці та чи не шкодують вони про це, дізнавалася Крістіна Брігіда.

10 вересня 2012, 16:56

Артисти обласної філармонії розпочали концертний тур полтавськими селами

Колективи Полтавської обласної філармонії подорожують полтавськими селами одразу з трьома новими концертними програмами. Минулого тижня на території області розпочалася акція «Майстри мистецтва України – трудівникам села». З яким репертуаром артисти відвідують полтавські села та як там сприймають таку акцію – дивіться у нашому наступному сюжеті.

10 вересня 2012, 16:58

У Полтаві відслужили панахиду за безсмертну душу Котляревського

9 вересня, в День народження видатного сина Полтавщини, письменника і драматурга Івана Петровича Котляревського, у Полтаві звершили панахиду за його безсмертну душу. Заупокійне богослужіння пройшло біля храму святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона на могилі першого класика нової української літератури.

10 вересня 2012, 16:59

Працівники податкової міліції ліквідували канал реалізації тютюнових виробів контрабандного походження

У ході перевірки встановили: тютюнові вироби російського та білоруського походження замовлялися і доставлялися до міста кур’єрськими службами. А в подальшому реалізовувалися на територіях ринків, зупинках громадського транспорту та місцях скупчення людей. Більше про це - у наступному сюжеті.

10 вересня 2012, 17:01

Афганці та чорнобильці вимагають скасувати закони, які обмежують їх у пільгах

Скасувати закони, які обмежують їх у пільгах, вимагали цього дня афганці, чорнобильці та діти війни біля Полтавської облдержадміністрації. Спілкувалися із мітингувальниками наші кореспонденти.

10 вересня 2012, 17:02

Комунальники почали готувати водопровідні мережі до зими

Готуй сани влітку, чи, як мінімум, – на початку осені. Саме так відоме прислів'я у свїй роботі перефразовують фахівці обласного «Водоканалу». Працюють як на запланованих ділянках мереж, так і за заявками мешканців, аби взимку було менше аварійних моментів і поривів.

10 вересня 2012, 17:03

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію