Архів новин за 18.08.2012

Сьогодні коктейль святкує свій день народження

Мохіто, Піна-Колада, Маргарита – лише короткий перелік напоїв, які вигадали поціновувачі коктейлів. Жодна молодіжна вечірка вже не проходить без вживання цих різноманітних напоїв. Саме сьогодні коктейль святкує свій День народження. Яких вподобань дотримуються полтавці досліджували наші кореспонденти.

18 серпня 2012, 14:45

У рамках святкування 100-літнього ювілею з дня відкриття могили Кана Старої Великої Болгарії Кубрата у Полтавському художньомі музеї імені Миколи Ярошенка відкрилась художня виставка

На ній представили зразки живопису та фотографії сучасні митці Болгарії та України. Побували на виставці і наші журналісти.

18 серпня 2012, 14:49

Лідер «ВО«Свобода» Олег Тягнибок завітав у Полтаву

Прийняття нового податкового кодексу, скасування приватизації стратегічних підприємств, боротьба з галузевими монополіями – про ці та інші першочергові завдання говорив на прес-конференції лідер Всеукраїнського обєднання «Свобода» Олег Тягнибок. Під час свого візиту на Полтавщину політик поспілкувався з журналістами, а також зустрівся із виборцями.

18 серпня 2012, 14:51

Літо - час не лише відпочинку, а й створення нових сімей

Кожна наречена підходить до цієї події з усією відповідальністю. Тому вибір весільної сукні та всіх необхідних аксесуарів займає не один місяць. Яких тенденцій при виборі весільного вбрання дотримувалися полтавки, дивіться у наступному сюжеті.

18 серпня 2012, 14:52

Сьогодні стартував сезон полювання

Лисуха, крижень, дикі гуси – ось основні об'єкти для любителів постріляти з рушниці. Так незважаючи на всі примхи погоди, поціновувачі дичини сьогодні відкрили сезон полювання. На тиждень раніше для мисливців зняли заборону на полювання, яка була встановлена через надмірну спеку

18 серпня 2012, 14:53

Очільник Полтавської облради Іван Момот зустрівся із пітерською делегацією

В рамках візиту вони встигли відвідати кілька районів області і послікуватись про подальшу співпрацю в рамках угоди, яка була підписана іще в 2009 році.

18 серпня 2012, 14:55

Пам'ятають про історичне минуле своєї країни болгари, які завітали на полтавську землю віддати шану засновнику Старої Великої Болгарії Канові Кубрату

Привітний прийом гостям виявила Полтавська обласна державна адміністрація на чолі із Олександром Удовіченком. Більше про цю зустріч знають наші журналісти.

18 серпня 2012, 14:56

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію