Архів новин за 10.08.2012

У Галереї мистецтв відкрилася виставка переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків

У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відкрилася пересувна виставка переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків. Свої фантазії на тему«Національний банк майбутнього» представили діти з усієї України.

10 серпня 2012, 17:27

«Здорові тілом та духом» 11 серпня відзначають професійне свято

Про тонкощі роботи фізкультурників дивіться далі.

10 серпня 2012, 17:33

80% молочних продуктів на Полтавщині не відповідають нормам

80% молочної продукції, відібраної для перевірок з полтавських магазинів, не відповідають вимогам нормативних документів. Такі висновки зробили спеціалісти обласної інспекції з питань захисту прав споживачів. Цьогоріч в Україні за державні кошти вони проводять лабораторні дослідження зразків молочної продукції, м'ясних товарів та дитячого харчування. Як не обрати скисле молоко у магазині та обійти хитрощі – поради – у нашому наступному сюжеті.

10 серпня 2012, 17:35

Мешканці вулиці Марата, що перетинається із ключовою вулицею міста, Фрунзе, б'ють на сполох

Вони не можуть докликатись дорожників, аби ті залатали ями, які після кожного дощу перетворюються на справжні озера. Бачила останні Крістіна Криженко.

10 серпня 2012, 17:42

У мікрорайоні Юрівка сьогодні прорвало каналізацію

Уже місяць мешканці мікрорайону Юрівка не можуть дати раду каналізації, яку час від часу прориває. Цього дня вода з нечистотами залила городи та двори. Мешканці обурюються: коли припиняться ці прориви? На місці події побували і наші журналісти.

10 серпня 2012, 17:46

Він входить до четвірки кращих промислових музеїв України

Мова – про кілька років тому оновлений музей Полтавського автоагрегатного заводу. Більше про його історію та експонати – далі у випуску.

10 серпня 2012, 17:54

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію