Архів новин за 1.08.2012

Жінки всього світу сьогодні відзначають тематичне свято

Прекрасна частина людства вітає одна одну з Днем подруг. Якби не було такої дружньої підтримки, зізнаються полтавські дівчата, життя не було б таким насиченим і яскравим.

1 серпня 2012, 18:00

«Ми завжди допоможемо!»

Біг-борди із такими написами і контактними даними дільничих інспекторів міліції почали майоріти у різних районах міста. Зробили це, пояснюють стражі порядку, для активної співпраці і для зручності самих мешканців.

1 серпня 2012, 18:17

З приходом літа та закінченням навчання у школі частина дітей виходить з-під контролю батьків

Так кожен третій підліток в Україні регулярно вживає алкогольні напої. Про це свідчать результати дослідження «Європейське опитування учнівської молоді щодо вживання алкоголю та наркотиків», які оприлюднило Міністерство охорони здоров'я України.

1 серпня 2012, 18:28

Кавуни обирайте по звону, а диню – по запаху

Але тільки на ринках чи у супермаркетах, і тільки ті, які мають карантинний сертифікат дослідження на нітрати – попереджають спеціалісти.

1 серпня 2012, 18:33

Потрібна допомога!

1 серпня 2012, 18:34

Більше 160-ти мільйонів гривень видатків передбачено на галузь охорони здоров'я у 2012 році

Медики вже підбивають підсумки за перше півріччя. Серед позитиву відзначають низькі показники малюкової смертності і рахують кількість зведених об'єктів.

1 серпня 2012, 18:35

Сьогодні Полтавщину відвідав лідер Української Народної партії Юрій Костенко

Він зокрема завітав до регіону, аби заявити про об'єднання правих політичних сил, ознайомити з політичним списком та переліком кандидатів по мажоритарних округах. Про те, хто нині очолив полтавський виборчий штаб цієї політсили, а також про ідейні та кадрові особливості Патріотичного об'єднання - далі у нашому випуску.

1 серпня 2012, 18:36

У серпні Україну чекає аномальна спека

Температура сягатиме 40 градусів, говорять МНСники. Щоб попередити пожежі, рятувальники активізують всі свої сили та просять людей відкласти пікніки та... полювання.

1 серпня 2012, 18:36

На ремонт лавок у місті грошей немає

Станом на сьогоднішній день коштів на ремонт лавок біля під'їздів у міста немає, і коли їх виділять – невідомо, говорять у прес-службі міської ради. Та коли вони все ж таки з'являться, їх обов'язково витратять на ремонт – обіцяє міська влада. Але мешканцям будинку по вулиці Героїв Сталінграду, 14 третього корпусу від цього не легше.

1 серпня 2012, 18:38

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію