Архів новин за 6.07.2012

Учні старших класів шкіл Полтавщини останніми днями займалися добрими справами

Юні волонтери у рамках Другої Міжнародної конференції лідерства разом з американськими представниками з «Корпусу Миру» відвідали Монтессорі-Центр в Полтаві. Там вони працювали над виготовленням наочності для дітей інвалідів дошкільного віку.

6 липня 2012, 17:44

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день поцілунків

Це свято виникло у Великобританії ще у кінці 19 століття і дуже швидко поширилося на інші континети, але лише 20 років тому було офіційно затверджене Організацією Об'єднаних націй. Що для полтавців поцілунок – дивіться у наступному сюжеті.

6 липня 2012, 17:52

В одному із сіл Миргородського району юнак вбив і згвалтував свою колишню вчительку

Нелюда правоохоронці знайшли за день. А от односельці в момент затримання молодика ледь не вчинили самосуд. Тему продовжує Крістіна Криженко.

6 липня 2012, 17:53

Через високу ймовірність виникнення пожеж на Полтавщині заборонили китайські ліхтарики

Через високу температуру на території України в окремих регіонах вживаються всі можливі заходи, аби запобігти виникненню пожеж. Так на Полтавщині, наприклад, МНС-ники заборонили використовувати китайські ліхтарики. Це, кажуть, теж, щоб не сталося пожеж. До порушників навіть пообіцяли застосовувати штрафні санкції.

6 липня 2012, 17:54

В Полтавській облдержадміністрації обговорювали взаємодію влади та бізнесу

Головна проблема сучасного малого бізнесу – нелегальне існування конкурентів. Такі думки озвучили на прес-конференції, яка пройшла у рамках міжобласного бізнес-форуму. Відповіді на запитання журналістів давали представники Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.

6 липня 2012, 17:55

Під стінами облдержадміністрації пройшов мітинг на підтримку української мови

«Без мови немає народу» – так говорила Ліна Костенко, певні в цьому і учасники мітингу протесту під стінами Полтавської облдержадміністрації, який зібрали на знак підтримки рідної мови. Розпіарений мовний законопроект, переконані в об'єднаній опозиції «За Батьківщину», є провокаційним, і його в жодному разі не слід підписувати Президенту.

6 липня 2012, 17:57

На вулицях Полтави продовжують зникати кришки люків

Така проблема ось уже кілька років супроводжує і мешканців вулиці Гребінки. Так тільки останнім часом на проїжджій частині вони не дорахувалися п'яти залізних кришок.

6 липня 2012, 17:59

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію