Архів новин за 5.07.2012

Ці майстри досконально опанували народні ремесла, зокрема, із дерева та глини

Ці, здавалося б, непоєднувані матеріали органічно злилися у виробах полтавських майстрів. Свої роботи презентували викладачі Полтавського міського центру позашкільної освіти учнівської молоді. Частину їх досвідчені майстри виконали разом зі своїми вихованцями.

5 липня 2012, 17:12

В Октябрському терцентрі міста випускникам незвичного вишу вручили сертифікати

Незвичним випускникам незвичного вишу сьогодні в Октябрському територіальному центрі міста вручали сертифікати. Мова про тих людей у віці, які закінчили «Університет третього віку». Урочисте вручення бачили наші журналісти.

5 липня 2012, 17:14

Майже мільярд гривень – на таку суму вже здійснені виплати Ощадбанком України

Для зручності тут працює «гаряча лінія», а сам вкладник може обрати зручний для нього варіант отримання коштів: готівкою, залишити на картковому рахунку або розмістити компенсаційну виплату на депозитний рахунок «Соціальний».

5 липня 2012, 17:17

В Полтаві оцінюють учасників відбору до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

Такий конкурс в Україні відбувається вперше, запевняють представники Державної служби в Полтавській області. З-поміж претендентів найкращих відбирають упродовж двох днів. Із чим пов'язане проведення такого конкурсу та які його критерії, знає Інна Безугла.

5 липня 2012, 17:18

До Полтавщини із сусідніх областей з'їхалися представники малого бізнесу

Гості завітали на міжобласний бізнес-форум. Очільники області разом з підприємцями намагалися знайти спільні рішення в подальшій підтримці малого бізнесу.

5 липня 2012, 17:19

Бездіяльність нинішньої міської влади стала поштовхом до радикальних дій лідера Руху простих людей Сергія Капліна

Останній, нагадаємо, добивається відставки діючого мера Полтави та депутатів міської ради. Тепер разом із мешканцями 8-го будинку по вулиці Яценка Каплін планує розпочати справжню комунальну революцію.

5 липня 2012, 17:20

Депутати на сесії міської ради вкотре списали з балансу міста комунальне майно

Останнього року це вже стало традицією чи не на кожному другому засіданні сесії. На металобрухт йдуть як тролейбуси та прибиральна техніка, так і апаратура. В чому доцільність такого кроку та хто виграє – дивіться у нашому наступному сюжеті.

5 липня 2012, 17:25

Власники дач на Вороніна платять за стихійне сміттєзвалище

Ми систематично платимо, а вони сміття не вивозять. Наш наступний сюжет – символічне продовження матеріалу, який виходив у понеділок. Нагадаємо: тоді люди погоджуватися наперед платити кошти, аби їм поставили баки для сміття. У інших власників кількох соток на Вороніна – протилежна проблема. Крістіна Криженко – далі.

5 липня 2012, 17:27

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію