Архів новин за 3.07.2012

У Полтаві стартувала конференція лідерства

До обласного центру приїхали волонтери із Корпусу миру зі Сполучених Штатів Америки для навчання дітей принципам вдалого життя. Упродовж чотирьох днів діти будуть отримувати суспільні навики, які їм знадобляться у майбутньому.

3 липня 2012, 17:56

8 гривень в день на одну людину в Полтаві витрачається на одного безхатченка

Після численних звернень найменш захищених верств населення до редакцій полтавських ЗМІ, гарячі обіди місто таки поновило. Відтепер в 3-х районах міста людей годує організація Червоного Хреста.

3 липня 2012, 17:58

На Полтавщині триває робота з впровадження Національного проекту

Назва останнього – «Нове життя. Нова якість охорони материнства та дитинства». Так в обласному центрі по вулиці Залізній, 17 активно будується перинатальний центр. Медичний заклад займатиметься лікуванням вагітних жінок з певними патологіями. На черговій планірці за участю забудовників, підрядників та замовників були і наші журналісти.

3 липня 2012, 18:02

Верховна Рада захищатиме батьків-одинаків

У парламенті зареєстрували законопроект про недопущення дискримінації одиноких батьків-чоловіків при застосуванні до них заходів державного примусу. Що пропонуть змінити – знають наші журналісти.

3 липня 2012, 18:05

Вулицю Жовтневу в понеділок ввечері перекрили майже на дві години

Терористи чи банальне безчинство в центрі міста. Головну вулицю Полтави – Жовтневу – в понеділок ввечері перекрили майже на дві години. Що робили й хто винен – далі в сюжеті.

3 липня 2012, 18:07

І той був не такий, і цей не годиться

На черговій сесії міськради 6-го скликання Олександр Мамай фактично оголосив війну прокурору міста Андрію Стойці. Нагадаємо, аналогічна ситуація, теж на одній із сесій, була і з колишнім прокурором міста, нині – обласним очільником прокуратури Андрієм Мироновим. Більше про словесні баталії і основні рішення, прийняті на сесії, – у наступному сюжеті.

3 липня 2012, 18:12

«Щоб чорно-білий світ веселкою заграв»

Під такою назвою відбулася презентація чергової книги полтавської письменниці Оксани Кравченко. Та, крім поетичних рядків, відвідувачі Полтавської обласної бібліотеки імені Івана Котляревського змогли насолодитися творами образотворчого мистецтва та флористичними виробами місцевих майстринь.

3 липня 2012, 18:13

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію