Архів новин за 28.07.2012

Свої «Кольорові почуття» представила на виставці художниця Ольга Клочко

У картинах, ділиться мисткиня, намагалася відтворити ті емоції, які сповнюють людську душу щодня. Привітати художницю із третьою персональною виставкою завітали і наші журналісти.

28 липня 2012, 15:02

Епідситуацію із захворюваннями на гострі кишкові інфекції фахівці міської СЕС називають напруженою

Від чого найбільше труяться полтавці і які основні поради дають фахівці – знають наші журналісти.

28 липня 2012, 15:03

13 із 150 полтавців мають позитивний результат тесту на вірус гепатиту

3 тисячі презервативів роздали полтавцям в рамках благодійної акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, який відзначають 28 липня. Крім того люди мали змогу безкоштовно пройти експрес-тестування на це захворювання прямо в центрі міста. Продіагностувалися і наші журналісти.

28 липня 2012, 15:05

У Полтаві готуються до Всеукраїнського перепису населення

Полтавці бояться говорити, яка їх точна кількість проживає у квартирах та будинках, а ще приховують, скільки майна мають. Такі результати побачили працівники міського управління статистики під час проведення попереднього обліку. У 2013 році в Україні відбудеться перепис населення, говорять фахівці-статисти, тому нині вони ведуть підготовчі роботи: обходять у Полтаві будинки, визначають кількість жителів та складають карти, за якими працюватимуть уже наступного року. Чи може перепис населення змінити життя українців і полтавців зокрема, і як вони можуть на нього вплинути - дивіться у нашому наступному сюжеті.

28 липня 2012, 15:06

Ці фахівці працевлаштовують полтавську молодь

В обласному молодіжному центрі праці нині залучають всіх бажаючих до роботи у трудових загонах.

28 липня 2012, 15:08

Левова частка поривів у мережах «Водоканалу» – через зношеність труб

Заявка надійшла, приїхала аварійна бригада, потім – рознарядка майстру дільниці залежно від району міста. За таким принципом згідно зі зверненнями громадян працює обласне комунальне підприємство «Водоканал». Серед останніх несправностей – об'єкт по вулиці Монастирській.

28 липня 2012, 15:09

6 днів на території нашого краю тривала акція «Полтавські дороги Тараса Шевченка»

Ентузіасти подолали більше 2 тисяч кілометрів і привезли свої враження. Про них і розповіли полтавським журналістам на спеціальній прес-конференції.

28 липня 2012, 15:13

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію