Архів новин за 25.07.2012

Показ одягу зі справжнім дефіле влаштували у Надержинщинській виправній колонії №65

Щоправда, самі засуджені перед камерами полтавських ЗМІ не позували, зате саме одяг їх виробництва демонстрували під час прес-туру до кращого, на думку начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області, виправного закладу в регіоні. Як живуть та працюють вже не вперше засуджені жінки, про що вони мріють і як розважаються, дивіться у матеріалі Інни Безуглої.

25 липня 2012, 18:06

Лідер Руху простих людей Сергій Каплін вірить у непродажність полтавців

Лідер Руху простих людей та засновник нової полтавської газети «Іскра»Сергій Каплін готує відповіді на питання читачів у наступному випуску. Втім, свою думку на найпопулярніше – що криється за подарунками від політичних партій та інших благодійників – висловив прямо сьогодні в ефірі нашого каналу.

25 липня 2012, 18:11

У Полтаві продовжують формувати списки хворих, які страждають на підвищений тиск

Такі заходи відбуваються за ініціативи Президента України. Далі відповідно до цього переліку громадян планують допомогти їм у придбанні ліків, що знижують тиск. Обіцяють, що українці, які страждають на артеріальну гіпертензію, отримуватимуть відшкодування за придбані медикаменти цієї групи. Полтавців же нині прохають звертатися до лікарняних закладів за місцем проживання з паспортами і реєструватися, адже зробити це офіційно вони можуть лише до кінця липня.

25 липня 2012, 18:13

За перше півріччя 2012 року в економічній галузі області закріпились позитивні тенденції

Про це та інше говорили на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації. Серед прогресивних тенденцій за перше півріччя 2012 року – зростання середньої заробітної плати та пенсій, збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

25 липня 2012, 18:14

Виконання рішення суду чи самовільне руйнування?

Із цим питанням зіткнулась власниця автомобільної стоянки, що по вулиці Героїв Сталінгарду, 6. Говорить: на руках має рішення суду, що будинок біля стоянки зведений незаконно і вона як відповідач має за власний кошт його знести. Однак, не встигла найнята жінкою фірма виконувати роботи по демонтажу, як це почали робити інші.

25 липня 2012, 18:32

Сьогодні у Полтаві на деяких комунальних підприємствах провели обшуки

Принаймні про це заявив інтернет-виданням міський голова Олександр Мамай. Наші журналісти стали свідками перевірки в управлінні житлово-комунального господарства. Хто і що шукав - далі у сюжеті.

25 липня 2012, 18:34

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію