Архів новин за 21.07.2012

На Полтавщині вшанували загиблого правоохоронця

На базі кінологічного центру УМВС України в Полтавській області правоохоронці вшанували пам'ять підполковника міліції Віктора Железняка. Міліціонер трагічно загинув минулого року біля села Кротенки в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

21 липня 2012, 13:49

Рекордного врожаю зернових цього року не зберуть, але хліб у Полтаві не подорожчає

Про це та про підсумки економічного і соціального розвитку області за І півріччя 2012 року журналістам розповіла заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олена Адамович.

21 липня 2012, 13:51

Лише 28% українців усвідомлюють власний ризик захворіти на туберкульоз

Медики б'ють на сполох, бо проблему туберкульозу, впевнені спеціалісти, можна подолати, тільки об'єднавши зусилля медиків, соціальних працівників, влади і всього населення.

21 липня 2012, 13:54

Молодь на першому місці роботи не складе собі ціни

На кожен товар є свій покупець. Найскладніше, напевне, реалізовувати цю народну приказку на ринку праці. Підприємства потребуть фахівців робітничих професій, натомість 70% шукачів роботи – із вищою освітою. Іще одна невідповідність: молоді фахівці на першому місці роботи грошей хочуть більше, ніж того пропонують роботодавці. Про ситуацію із працевлаштуванням у Полтаві – далі у нашому випуску.

21 липня 2012, 13:55

Маршрутники на кінцевій зупинці Левади розбили бордюри та витоптали газони

«Воно вам треба?» – таку відповідь від комунальників отримали полтавці на прохання привести до ладу територію біля кінцевої зупинки Левада. Кому ж тоді воно ТРЕБА і чи треба взагалі, дізнавалися наші журналісти.

21 липня 2012, 13:56

Нафтосировина – незмінно ласий шматок для крадіїв

Таких днями затримала на Полтавщині Служба безпеки України. Членам злочинного угрупування інкримінують розкрадання газоконденсату.

21 липня 2012, 14:18

У Полтаві безпритульним тваринам шукали господарів

Деякі полтавці, які цього суботнього дня вийшли на прогулянку до Сонячного парку, повернулися додому не з порожніми руками. У місті пройшла акція «Хочу додому», завдяки якій нових господарів собі шукали безпритульні тварини.

21 липня 2012, 17:20

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію