Архів новин за 20.07.2012

У мусульман сьогодні розпочався Рамадан

Цей священний місяць – один із найшанованіших в ісламському світі. Кожен рік час його проведення змінюється, пов'язано це із місячним календарем. Більше про Рамадан та традиції його проведення – у сюжеті Крістіни Брігіди.

20 липня 2012, 17:56

Жорстоке вбивство на Шишаччині правоохоронцям допомогли розкрити люди

Односельці, виявивши труп 26-ти річної жінки зі слідами насильства, одноголосно вказали на чоловіка, із яким загиблу бачили востаннє. Подробиці цієї історії – далі у випуску.

20 липня 2012, 17:57

Цього року полтавці дещо обачніше ставляться до відпочинку на воді

Так за півроку в області втопилося 34 людини, для порівняння, у 2011-му таких було 50, відзначають фахівці Міністерства надзвичайних ситуацій. Втім попри зменшення кількості нещасних випадків, полтавські МНС-ники разом з рятувальниками міської водолазної станції закликають полтавців бути обережними на водоймах та відпочивати контрольовано.

20 липня 2012, 17:58

Заборгованості та затримки по виплатам пенсій на Полтавщині немає

Про це говорять очільники області та позитивно характеризують роботу Пенсійного Фонду. За 6 місяців поточного року останньому є чим пишатися – вперше за багато років було проведено 9 масових перерахунків пенсій.

20 липня 2012, 17:59

Про оздоровлення дітей цього дня говорили в облдержадміністрації

На літній відпочинок малечі у цьому році виділили 63 мільйона гривень. 70% із запланованих коштів уже освоїли.

20 липня 2012, 18:04

У мешканців будинку по вулиці 8 Березня, 8 б – проблеми з газовими колонками

До редакції нашої студії звернулася пенсіонерка. Її прохання – теж про допомогу. У будинку по вулиці 8 Березня, 8б, де вона мешкає, а саме у її квартирі, незадовільно працює газова колонка. Тому жінка не може приготувати собі їжу та підігріти воду для купання. Такі проблеми, запевнила вона, з'явилися кілька місяців тому. Жінка певна, що внаслідок слабого тиску води не запалюється і газ. Втім, переконує: її звернення до комунальних служб у телефонному режимі залишаються непочутими. У проблемі розбиралася Інна Безугла.

20 липня 2012, 18:06

У Полтаві процвітає рейдерство

Принаймні, в цьому переконують мешканці гуртожитку по вулиці Київського Шосе, 56. Цього тижня їм опечатали комори. Наступні на черзі, певні мешканці, – кухні, потім – кімнати.

20 липня 2012, 18:08

Оздоровлення чи зіпсований відпочинок?

Із такою проблемою зіткнулися батьки дітей-інвалідів, які нещодавно повернулися із Генічеську, що в Херсонській області. Умови, які побачили відпочивальники на базі, певні, далекі від тих, які необхідні для дітей з особливими потребами. Тож обурені батьки прийшли до Полтавського міськвиконкому із вимогою призупинити видачу путівок до бази відпочинку в Генічеську.

20 липня 2012, 18:53

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію