Архів новин за 2.07.2012

Дитяче дозвілля має бути змістовним

В цьому переконуть вже в дитячих садочках міста. Говорять: у них нині прогулянки на свіжому повітрі, звісно, у панамах і капелюхах, – фактично на першому місці. Про особливий літній відпочинок особливого садочка міста – далі у випуску.

2 липня 2012, 16:25

Головне у літньому дитячому відпочинку – його безпека, наголошують лікарі

В іншому випадку, певні, перегріву не уникнути. Основні поради прогулянок у найгарячішу пору року дізнавались наші журналісти.

2 липня 2012, 16:26

Понад 90% всіх злочинів розслідуватиме міліція

Це – згідно із новим Кримінально-процесуальним кодексом України, який має набути чинності 10 листопада цього року. Зокрема про нього і про підсумки роботи міліції області у 2012 році говорили на засіданні колегії УМВС Полтавщини.

2 липня 2012, 16:27

«Чисте місто – справа кожного, однак, не комунальників»

Саме так можна перефразувати головний лозунг полтавських євроконтейнерів. Не те що євроконтейнер, а звичайний бак комунальники відмовляються ставити одному із садівничих кооперативів селища Вороніна. Два роки стояв контейнер і люди викидали у нього сміття, останні ж 2 роки не можуть допроситися встановити його знову. У ситуації намагалися розібратися наші журналісти.

2 липня 2012, 16:40

З 1 липня українцям підвищили прожитковий мінімум на 7 гривень, а на 6 – мінімальні зарплатню і пенсію

Таким чином, передають інтернет-джерела, прожитковий мінімум підвищили до 1044 гривень, зарплатню – до 1102, а пенсію до 844 гривень. Нагадаємо, що законом про державний бюджет України передбачені підвищення ще до кінця року.

2 липня 2012, 17:04

Українці, які споживають електроенергію у великих обсягах, сплачуватимуть за неї більше

Відповідна постанова Національної комісії регулювання в сфері енергетики вже набула чинності. Для кого саме зміняться тарифи і якими вони будуть, дізналися і готові розповісти наші журналісти.

2 липня 2012, 17:05

Полтавці дочекалися на прем'єру вистави «Соло для годинника з передзвоном»

Понад півтора місяці у Полтаві актори обласного театру імені Гоголя працювали з видатним режисером, Народним артистом Росії, володарем Національної премії імені Тараса Шевченка та премії імені Станіславського Олександром Дзекуном. І от нарешті полтавці дочекалися на прем'єру їхнього спільного проекту – вистави «Соло для годинника з передзвоном».

2 липня 2012, 17:25

Сьогодні в Україні розпочалась вступна кампанія

Абітурієнти, визначившись із майбутнім фахом, почали атакувати приймальні комісії вишів і більше розпитувати про цьогорічні електронні нововведення. Як приймають абітурієнтів у Полтавському університеті економіки і торгівлі, розповість Крістіна Криженко.

2 липня 2012, 17:27

В Україні за місяць розпочнеться виборча кампанія

Менше ніж за місяць в державі стартують виборчі перегони. Полтавцям, як і загалом українцям, не звикати обирати, але звикнути до постійних змін у виборчому законодавстві важко. Цього разу обиратимуть за змішаною системою. Детальніше про нюанси кампанії, фаворитів та роздуми мешканців міста на тему виборів – у наступному сюжеті.

2 липня 2012, 18:05

Розділи сайту:

Написати лист в редакцію